Wtorek, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 3836
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Przechwycili nielegalny towar

Wtorek, 18 września 2012, 12:18
Aktualizacja: 12:30
Autor: opr.red.
Region: Przechwycili nielegalny towar
Fot. red.
5 litrów spirytusu oraz 5 kg tytoniu bez polskich znaków akcyzy zabezpieczyli policjanci z komisariatu w Mieroszowie. Zatrzymane zostały dwie osoby.

Wczoraj policjanci z komisariatu w Mieroszowie przeprowadzili na terenie miasta działania, których efektem było zatrzymanie dwóch mężczyzn w wieku 56 i 60 lat. Obaj panowie w swoich mieszkaniach przechowywali wyroby tytoniowe i spirytusowe bez akcyzy.

Podczas przeszukania miejsc zamieszkania zatrzymanych policjanci ujawnili łączenie 5 kg tytoniu oraz 5 litrów spirytusu bez polskich znaków akcyzy. Zabezpieczony towar funkcjonariusze przekazali celnikom. Podejrzani zeznali, iż nielegalne wyroby kupowali od nieznanych im osób, które następnie sprzedawali swoim klientom.

Jak się okazało dwaj mieszkańcy Mieroszowa od kupujących nie tylko pobierali opłaty, ale również dokumenty tożsamości. Policjanci w ich domach odnaleźli dowody osobiste oraz paszporty należące do innych osób. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło:http://www.walbrzych.policja.gov.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group