Czwartek, 26 listopada
Imieniny: Konrada, Sylwestra
Czytających: 1893
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Przestępstwa i wykroczenia

Wiadomości: Wałbrzych/REGION
Wtorek, 5 października 2010, 7:52
Aktualizacja: 7:52
Autor: red
Policjanci odnotowali w ostatnich dniach jeden poważniejszy wypadek samochodowy, kradzież z oraz zatrzymali kilku pijanych kierowców.

W Głuszycy przy ulicy Dolnej funkcjonariusze Komisariatu Policji w Głuszycy zatrzymali 16-letniego chłopca, który podejrzewany jest o kradzież metalowej bramy ogrodzeniowej i 60 metrów rur ocynkowanych o wartości 800 złotych. Skradzione przedmioty udało się stróżom prawa odzyskać.

Tymczasem w Wałbrzychu przy ulicy Jachimowicza doszło do wypadku samochodowego. 30-letnia kobieta, kierująca samochodem osobowym, wykonała nieprawidłowo manewr wyprzedzania i uderzyła w pojazd wyprzedzany, którym kierował 29-letnie mężczyzna. Kobieta straciła następnie panowanie nad samochodem i uderzyła w słup oświetleniowy. Doznała urazu wiązadła lewej nogi i po udzieleniu pomocy medycznej została zwolniona. Kierujący byli trzeźwi i stosowali pasy bezpieczeństwa.

Nie obyło się jak zwykle bez kierowców prowadzących swoje pojazdy pod wpływem alkoholu. W Czarnym Borze przy ulicy XXX-lecia PRL funkcjonariusze Komisariatu Policji w Boguszowie Gorcach zatrzymali 24-letnią kobietę, która będąc w stanie nietrzeźwości - 2,46‰ - kierowała samochodem osobowym. W Wałbrzychu przy ulicy Blankowej funkcjonariusze Komisariatu Policji I w Wałbrzychu zatrzymali 29-letniego mężczyznę, który będąc pod wpływem alkoholu - 2,07‰ - kierował samochodem osobowym. Ponadto kierował pojazdem wbrew zakazowi Sądu Rejonowego w Wałbrzychu. Wreszcie w Wałbrzychu przy ulicy Szkolnej funkcjonariusze drogówki zatrzymali 24-letniego mężczyznę, który będąc w stanie nietrzeźwości (1,49‰ alkoholu w organizmie) kierował samochodem osobowym. Mężczyzna ten również nie mógł prowadzić pojazdu, bowiem Sąd Rejonowy w Wałbrzychu wydał na niego zakaz prowadzenia pojazdów.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group