Piątek, 30 października
Imieniny: Przemysława, Edmunda
Czytających: 2799
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Przypominamy o utrudnieniach w centrum miasta

Wiadomości: Wałbrzych
Sobota, 19 sierpnia 2017, 6:49
Autor: red
Fot. PAW
Już jutro w Wałbrzychu odbędzie się masowa impreza – XVIII Toyota Półmaraton Wałbrzych i wiąże się to ze zmianami w komunikacji miejskiej.

> Linie: A, 11, 12 w kierunku Podgórza z ulicy Kolejowej skierowane zostanie ulicą Sikorskiego do ulicy Niepodległości, natomiast w drodze powrotnej w kierunku Starego Zdroju autobusy pojadą Sikorskiego, Kolejową gdzie za skrzyżowaniem z ul. Wysockiego ustanowiony zostanie przystanek zastępczy.

> Linia C, autobusy kursować będą przez ul. Sikorskiego do Galerii Victoria /bez wjazdu na przystanek 1 Maja – ZUS/.

> Linia 2, w kierunku Sobięcina i Piaskowej Góry autobusy będą kursować przez ul. Sikorskiego.

> Linia 5, w kierunku Rusinowa skierowana zostanie ulicami: Kolejową (dodatkowy przystanek za skrzyżowaniem z ul. Wysockiego), Parkową, 11 Listopada, Piłsudskiego (nawrót) i dalej do Rusinowa, natomiast z Rusinowa w kierunku Szczawna Zdroju autobusy pojadą ul. 11 Listopada, Piłsudskiego (nawrót), Parkową, Kolejową do ul. Wysockiego, gdzie naprzeciwko hali OSiR utworzony zostanie zastępczy przystanek,
Odjazdy w kierunku Jedliny – Zdroju, Walimia, Głuszycy realizowane będą z zastępczego przystanku przy ul. Kolejowej.

> Linia 15, przystanek końcowy i początkowy przeniesiony zostanie z ul. Wysockiego na ul. Sikorskiego, linia kursować będzie w kierunku Glinika Nowego przez ul. Sikorskiego do ul. Moniuszki.Kursy w kierunku Nowego Miasta realizowane przez ul. Kolejową /przystanek zastępczy/, Parkową, 11 Listopada do ul. Piłsudskiego (nawrót przez ul. Kubeckiego) i z powrotem przez ul. 11 Listopada do ul. Sikorskiego.

Dodatkowo na zamkniętym odcinku drogi pomiędzy Placem Tuwima a Dworcem Głównym z częstotliwością co 30 minut kursować będzie autobus zastępczy.

Zamknięcie ulic planowane jest na godz. 9:00, z wyjątkiem ul. Sikorskiego gdzie zmiany w organizacji ruchu wystąpią już od godz,. 6:00 (po godz. 6:00 ruch odbywać się będzie wyłącznie zachodnią częścią drogi.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group