Piątek, 19 kwietnia
Imieniny: Konrada, Leona
Czytających: 4635
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Pub Quiz w Sztygarówce

Czwartek, 29 lutego 2024, 8:35
Aktualizacja: 9:15
Autor: red
Wałbrzych: Pub Quiz w Sztygarówce
Fot. organizatorzy
Specjalne, wieczorne propozycje dla dorosłych to jedna z tegorocznych nowości Starej Kopalni w Wałbrzychu. Pierwszym wydarzeniem będzie „Pub Quiz”, który 2 marca zaplanowano w kawiarni Sztygarówka. Zasady są proste. Uczestnicy będą odpowiadać na pytania przygotowane przez prowadzącego quiz. W zabawie najlepiej wziąć udział ze swoją drużyną, która może liczyć do sześciu osób.

To znana forma rozrywki, chociażby w Wielkiej Brytanii czy Stanach Zjednoczonych, gdzie znajomi spotykają się w pubie, gdzie odbywa się quiz. Podobnej zabawy można spodziewać się w Wałbrzychu.

- W naszym quizie pytania będą dotyczyć różnych dziedzin. Od kultury i sztuki, po rozrywkę i najnowocześniejsze technologie. Wiadomo, skoro to „Pub Quiz” to też jakieś napoje czy przekąski - mówi Marta Kwiecień ze Starej Kopalni.

W zabawie mogą wziąć drużyny liczące od jednej maksymalnie do sześciu osób. Organizatorzy podkreślają jednak, że im liczniejsze drużyny, tym ciekawsza i weselsza rywalizacja. „Pub Quiz” to świetny sposób na spędzenie sobotniego wieczoru czy poznanie nowych znajomych, ale także okazja do zdobycia nowych, ciekawych informacji.

Na pierwszy „Pub Quiz” Stara Kopalnia zaprasza do kawiarni Sztygarówka, 2 marca o godzinie 20.00. Zabawa potrwa około dwóch godzin. Do wspólnej gry zapraszamy dorosłych. Wpisowe wynosi dziesięć złotych od osoby, bilet są dostępne na stronie Starej Kopalni.

To pierwsza tegoroczna propozycja skierowana tylko do dorosłych. Stara Kopalnia przygotowuje także specjalne wykłady, warsztaty czy wieczory planszówek.

Twoja reakcja na artykuł?

1
25%
Cieszy
1
25%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
25%
Złości
1
25%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group