Środa, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 2864
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Punkt Informacji Turystycznej przeniesiony

Wiadomości: Wałbrzych
Piątek, 10 września 2010, 12:56
Aktualizacja: 12:57
Autor: PAW
Punkt Informacji Turystycznej czeka modernizacja
Fot. red
Z powodu realizacji projektu „Modernizacja Centrum Informacji Turystycznej i Kulturalnej w Wałbrzychu wraz z niezbędnym wyposażeniem na cele prowadzenia punktu informacji turystycznej” Punkt Informacji Turystycznej zmienia swoją siedzibę.

Od wczoraj Punkt Informacji Turystycznej został tymczasowo przeniesiony do Oddziału dla Dzieci i Młodzieży Biblioteki pod Atlantami.

Z powodu tych zmian do zakończenia remontu nieczynny będzie numer telefonu Centrum Informacji Turystycznej i Kulturalnej: 74/ 666-60-68. Dlatego pytania i wątpliwości należy kierować na adres mailowy: cit@um.walbrzych.pl

Wałbrzyski projekt, mający na celu modernizację CITiK otrzymał dofinansowanie w ramach projektu „Budowa i modernizacja punktów informacji turystycznej”.

Gmina Wałbrzych otrzymała na ten cel dofinansowanie w wysokości blisko 70 tys. zł. Całkowity koszt inwestycji szacuje się na blisko 109 tys. zł. W ramach zadania wykonana zostanie modernizacja pomieszczenia biura Centrum oraz zakupione zostanie niezbędne wyposażenie.

Ponadto na zewnątrz umieszczone będą witryny, co pozwoli na prezentację plakatów z materiałami promocyjnymi, kalendarzem wydarzeń oraz aktualnościami. W strategicznych punktach miasta, takich jak dworce, parkingi, duże place, węzły komunikacyjne, umieszczone będą także informacje o istnieniu punktu.

Docelowo Centrum Informacji Turystycznej i Kulturalnej będzie współpracować z Polską Organizacją Turystyczną, a także ze szkołami, świetlicami, uczelniami i bibliotekami. Będzie także świadczyć usługi informacyjne, udzielać porad, sprzedawać lub kolportować bezpłatną literaturę turystyczną, pamiątki oraz prowadzić bank ofert turystycznych.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group