Czwartek, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 5749
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat wałbrzyski: Radni stają w obronie swojej koleżanki

Piątek, 19 kwietnia 2019, 11:43
Aktualizacja: 11:48
Autor: red
powiat wałbrzyski: Radni stają w obronie swojej koleżanki
Fot. archiwum
Wczoraj Komisja Skarg, Wniosków i Petycji Powiatu Wałbrzyskiego negatywnie rozpatrzyła wniosek prezesa zarządu Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej sp. z o.o. w Boguszowie–Gorcach o wyrażenie zgody na zwolnienie z pracy radnej Jolanty Woźniak.

- Powodem zwolnienia nie jest reorganizacja w spółce. Sam wniosek o zwolnienie ma wyraźne znamiona zwolnienia z powodu pełnienia funkcji radnej, która popierała w ostatnich wyborach kontrkandydatkę obecnego burmistrza Boguszowa-Gorc, Sylwię Dąbrowską - mówi Jarosław Buzarewicz, radny Powiatu Wałbrzyskiego, przewodniczący klubu radnych #Dialog #Współpraca #Działanie

Tymczasem w tym tygodniu Komisja Rewizyjna Rady Powiatu Wałbrzyskiego pozytywnie zaopiniowała wniosek o odwołanie z funkcji starosty Krzysztofa Kwiatkowskiego.
- Powód? Krzysztof Kwiatkowski traktuje Powiat Wałbrzyski i jego budżet jak prywatny folwark. W budżecie 2019 rok kierowany przez niego zarząd nie uwzględnił wniosków radnych, którzy w wyborach otrzymali największą ilość głosów. Starosta nie liczy się również ze zgłaszanymi zadaniami przez część wójtów gmin, burmistrzów miast części gmin powiatu wałbrzyskiego - kontynuuje Buzarewicz.

Twoja reakcja na artykuł?

21
37%
Cieszy
3
5%
Hahaha
7
12%
Nudzi
2
4%
Smuci
3
5%
Złości
21
37%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (31) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group