Środa, 25 listopada
Imieniny: Katarzyny, Erazma
Czytających: 3235
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Rajd 4x4 "Kamyki 2015"

Wiadomości: Głuszyca Górna
Niedziela, 26 kwietnia 2015, 17:24
Aktualizacja: Poniedziałek, 27 kwietnia 2015, 7:01
Autor: red.
Fot. Robert Bajek
Wczoraj na terenie głuszyckich kamieniołomów rozegrana została czwarta edycja rajdu samochodów terenowych "Kamyki 2015". W tej cyklicznej imprezie dla miłośników aut 4x4 nie jest najważniejsza rywalizacja i punkty, tylko integracja i dobra zabawa w terenie, a tej z pewnością nie brakowało.

W imprezie udział mógł wziąć każdy kto posiada auto terenowe z napędem 4x4, wyposażone w opony typu M/T. Podobnie jak w roku ubiegłym załogi zostały podzielone na dwie klasy: WYCZYN (bez wyciągarek) - dla samochodów bez klatek bezpieczeństwa i EXTREME (również bez wyciągarek) - dla samochodów w tej klasie nie przewidziano żadnych ograniczeń w przeróbkach. Limit załóg wynosił 60, po 30 pojazdów w każdej klasie.

Dla uczestników imprezy została przygotowana trasa na terenie kamieniołomu i w okolicy młyna w Głuszycy. Tam rozmieszczono blisko 50 punktów o różnych stopniach trudności. Zadaniem uczestników rajdu było zebranie jak największej liczby punktów, poprzez odwiedzanie zgodnie z posiadaną mapą miejsc, w których zostały zlokalizowane. Po zakończeniu zmagań terenowych na uczestników czekała "Biesiada w stylu Kamyków", zorganizowana w Łowisku Pstrąga "Złota Woda" w Łomnicy, gdzie znajdowała się baza rajdu.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z rajdu 4x4 "Kamyki 2015".

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group