Czwartek, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 4571
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych, Podzamcze: RC: Liderzy I ligi idą łeb w łeb

Środa, 3 lutego 2010, 10:07
Aktualizacja: Czwartek, 4 lutego 2010, 22:46
Autor: ft
Wałbrzych, Podzamcze: RC: Liderzy I ligi idą łeb w łeb
Fot. mswiezy
Nie było sensacji podczas dwóch ostatnich kolejek I ligi Ronal Cup. Prowadzące w grupie A Cersanit i Telefonu Kaliego zdobyły komplet 6 punktów. Podobnie było z liderem grupy B Castoramą.

I Liga - gr. A - XVI Kolejka
Cersanit - Grunwald 5:1
Cersanit: Zawadzki 2, Kałoń 2, Jędrzejczyk 1
Grunwald: Derkacz 1
Telefony U Kaliego - Real 10:0 (v)
Tech-Dom - NSK 7:0
Tech-Dom: Pels 2, Stanisławski 2, Sajdłowski 1, Lubczyński 1, Pietraszkiewicz 1
Wodociągi - Biały Kamień 2:4
Wodociągi: Głębocki 1, Słonina 1
Biały: Szymaniak 2, Zawadzki 1, Suchara 1
Piaskowa Góra - PG 7 14:2
Piaskowa: Larski 5, Łukasik 4, Lipiński 2, Świechowski 2, Deja 1
PG 7: Zasada 1, Umiński 1
Szczyt – Art.Eko 5:7
Szczyt: Wiewióra 2, Bylicki 2, Bylicki 1
Art.: Słapek 3, Domagała 2, Kiczuła 2
Tech-Dom - Szczyt 7:0 (zaległy)
Tech: Pels 2, Stanisławski 2, Gołek 2, Inglot 1

Piłkarz kolejki: Artur Słapek (Art.Eko)

I Liga – gr. A - XVII kolejka
Cersanit – Real 12:4
Cersanit: R.Matuszak 2, P.Matuszak 3. Grzebny 3, Kałoń, 2 Jędrzejczyk 1, Nadzieja 1,
Real: Jusiński 1, Skoczylas 1, Stępień, 1 Chrobaczyński 1
Tech –Dom - Biały Kamień 3:2
Tech: Sajdłowski 1, Stanisławski 2
Biały: Kupniewski 1, M.Dobiega 1
Telefony U Kaliego – Szczyt 6:2
Telefony: Piętka 1, Jaroszek 1, Mucha 1, Torn 1, Osuchowski 1, Kalinowski 1
Szczyt: M. Bylicki 1, P. Bylicki 1
Piaskowa Góra- Grunwald 2:7
Piaskowa: Łukasik 1, Świechowski 1
Grunwald: Strzelec 3. Pelc 1, sam. 1, Strzelec 1, Sysiak 1
NSK – Art. Eko 2:9
NSK: Różycki 1, Remiszewski 1
Art.: Pawłowski 3, Kiczuła 3, Muchalski 1, Domagała1, sam. 1
Wodociągi – PG 7 10:6
Wodociągi: Kapelko 2, sam. 1, Słonina 1, Duroł 2, Stąpor 1 Słonina 2
PG: Krzemiński 4, Umiński 1, Zasada 1

Piłkarz kolejki: Jan Słonina (Wodociągi)

I Liga - gr. B - XVI Kolejka
FC Nova - PG 9 6:3
FC: Michalak 2, Waszak 1, Pala 1, Migalski 1, Walusiak 1
PG: Kucharski 1, Zasada 1, Rosicki 1
Jóskowski Boys - Lso 10:0 (v)
Castorama - El-Mix Kombatantów 7:4
Castorama: Dudek 2, Buszka 1, Drąg 1, Bzeziński 1, Kula 1, Sandzewicz 1
Kombatantów: Stec 3, Witosławski 1
Torbus Team - Czarni Wałbrzych 3:5
Torbus: Chyciński 2, Szkudlarek 1
Czarni: Trembulak 2, Rutecki 1, Janiak 1, Marszałek 1
Ronal - Beton Kamienna Góra 10:0 (v)
Balmet - TKKF 8:1
Balmet: K. Kulik 3, Koźlak 1, B. Kulik 1, Chałupka 1, Link 1, Krzysik 1
TKKF: Płoński 1
Balmet - LSO 27:1 (zaległy)
Balmet: B. Kulik 17, Koźlak 6, Siikorski 2, Chałupka 1, K. Kulik 1
LSO: Pluta 1

Piłkarz kolejki - Dominik Dudek (Castorama)

I liga – gr. B – XVII kolejka
Czarni – TKKF 8:3
Czarni: Marszałek 5, Janiak 3
TKKF: Kwiatkowski 2, Chodacki 1
FC Nova – LSO 10:0 (v)
Jóskowski Boys- Beton 10:0 (v)
Ronal- Torbus Team 2:1
Ronal: Otok 1, Stachowicz 1
Torbus: Zapała 1
Balmet – Castorama 4:8
Balmet: Pilarczyk 1, Kulik 2, Biarda 1
Castorama: Drąg 4, Kula 1, sam. 1, Sandzewicz 1, Kubowicz 1
El Mix Kombatantów – PG 9 3:6
El: Piotr Świętanowski 1, Gwóźdź 1, Witosławski 1
PG 9: Rosicki 3, Kubowicz 2, Zasada 1

Piłkarz kolejki: Łukasz Drąg (Castorama)

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group