Niedziela, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 2466
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

RC: Terminarz II rundy I ligi Ronal Cup

Wiadomości: Wałbrzych, Podzamcze
Wtorek, 5 stycznia 2010, 14:51
Aktualizacja: 15:01
Autor: ft
Znany jest już terminarz rundy rewanżowej I ligi Ronal Cup. XII kolejka rozegrana zostanie już w najbliższą sobotę w hali Publicznej Szkoły Podstawowej nr 21 na Podzamczu.

Ciekawostką w tym sezonie jest wprowadzenie przez organizatorów play offów, które rozpoczną się w połowie marca. Najlepsi awansują do ekstraligi.

Terminarz II rundy dla grupy A
09.01 Sobota - 12 Kolejka
17.00 Cersanit - Art.Eko
17.30 Piaskowa Góra – Tech-Dom
18.00 Grunwald – Wodociągi
18.30 Szczyt – NSK
19.00 Real – Biały Kamień
19.30 Telefony – PG 7
16.01 – Sobota - 13 Kolejka
14.00 Szczyt – Biały Kamień
14.30 Wodociągi – Real
15.00 Tech-Dom – Grunwald
17.00 Art.Eko - Piaskowa Góra
15.30 Telefony – Cersanit
16.00 NSK – PG 7
23.01 Sobota - 14 Kolejka
17.00 Art.Eko -Grunwald
17.30 Telefony – Piaskowa Góra
18.00 Real – Tech Dom
18.30 Szczyt – Wodociągi
19.00 NSK – Biały Kamień
19.30 Cersanit – PG 7
24.11 Niedziela - 15 Kolejka
12.00 Wodociągi – NSK
12.30 Tech-Dom –Szczyt
13.00 Art.Eko – Real
13.30 Telefony – Grunwald
14.00 Cersanit – Piaskowa Góra
14.30 Biały Kamień – PG 7
30.01 Sobota - 16 Kolejka
14.00 Grunwald – Cersanit
14.30 Real – Telefony
15.00 NSK – Tech-Dom
15.30 Biały Kamień-Wodociągi
16.00 Piaskowa Góra – PG 7
17.00 Art.Eko – Szczyt
31.01 Niedziela - 17 Kolejka
15.00 Biały Kamień – Tech-Dom
15.30 Telefony - Szczyt
16.00 Cersanit - Real
16.30 Piaskowa Góra- Grunwald
17.00 NSK – Art.Eko
17.30 Wodociągi – PG 7
06.02 Sobota – 18 Kolejka
14.00 Piaskowa Góra – Real
14.30 Szczyt – Cersanit
15.00 Telefony– NSK
15.30 Wodociągi – Tech-Dom
16.00 Grunwald – PG 7
17.00 Art.Eko – Biały Kamień
13.02 Sobota - 19 Kolejka
17.00 Art.Eko – Wodociągi
17.30 Grunwald – Real
18.00 Piaskowa Góra – Szczyt
18.30 Cersanit – NSK
19.00 Telefony– Biały Kamień
19.30 Tech – Dom –PG 7
14.02 Niedziela - 20 Kolejka
15.00 Grunwald - Szczyt
15.30 NSK – Piaskowa Góra
16.00 Biały Kamień - Cersanit
16.30 Wodociągi - Telefony
17.00 Tech-Dom – Art.Eko
17.30 Real – PG 7
20.02 Sobota - 21 Kolejka
14.00 Wodociągi – Cersanit
14.30 Telefony – Tech – Dom
15.00 Piaskowa Góra – Biały Kamień
15.30 Grunwald – NSK
16.00 Real – Szczyt
17.00 Art.Eko – PG 7
06.03 Sobota - 22 Kolejka
17.00 Art.Eko - Telefony
17.30 NSK – Real
18.00 Wodociągi – Piaskowa Góra
18.30 Cersanit – Tech - Dom
19.00 Biały Kamień - Grunwald
19.30 Szczyt – P 7

Terminarz II rundy dla grupy B:
09.01 Sobota 12 - Kolejka
14.00 Jóskowski Boys – Czarni
14.30 WWS – Balmet
15.00 Kombatantów – LSO
15.30 Beton – Castorama
16.00 Torbus Team – Tarkat Modrzew
16.30 Ronal –PG 9
16.01 Sobota 13 - Kolejka
16.30 Kombatantów-Beton
17.30 Czarni – WWS
18.00 Castorama – Torbus Team
18.30 Balmet – LSO
19.00 Ronal – Jóskowski Boys
19.30 Tarkat Modrzew – PG 9
23.01 Sobota 14 – Kolejka
14.00 LSO – Czarni
14.30 Torbus Team- Kombatantów
15.00 WWS- Ronal
15.30 Beton – Balmet
16.00 Tarkat Modrzew – Castorama
16.30 Jóskowski Boys – PG 9
24.01 Niedziela - 15 Kolejka
15.00 Tarkat Modrzew – Kombatantów
15.30 Balmet – Torbus Team
16.00 Czarni – Beton
16.30 Ronal – LSO
17.00 Jóskowski Boys – WWS
17.30 Castorama-PG 9
30.01 Sobota - 16 Kolejka
16.30 Jóskowski Boys - LSO
17.30 Castorama- Kombatantów
18.00 Torbus Team – Czarni
18.30 Ronal – Beton
19.00 Tarkat Modrzew - Balmet
19.30 WWS – PG 9
31.01 Niedziela - 17 Kolejka
12.00 Czarni – Tarkat Modrzew
12.30 WWS – LSO
13.00 Jóskowski Boys- Beton
13.30 Ronal - Torbus Team
14.00 Balmet – Castorama
14.30 Kombatantów- PG 9
06.02 Sobota - 18 Kolejka
16.30 Beton – WWS
17.30 Castorama- Czarni
18.00 Torbus Team – Jóskowski Boys
18.30 Tarkat Modrzew – Ronal
19.00 Balmet – Kombatantów
19.30 LSO- PG 9
13.02 Sobota -19 Kolejka
14.00 Czarni – Kombatantów
14.30 Jóskowski Boys – Tarkat Modrzew
15.00 Torbus Team – WWS
15.30 LSO – Beton
16.00 Ronal – Castorama
16.30 Balmet – PG 9
14.02 Niedziela - 20 Kolejka
12.00 LSO – Torbus Team
12.30 WWS – Tarkat Modrzew
13.00 Ronal – Kombatantów
13.30 Castorama- Jóskowski Boys
14.00 Balmet – Czarni
14.30 Beton – PG 9
20.02 Sobota - 21 Kolejka
16.30 Jóskowski Boys – Kombatantów
17.30 WWS – Castorama
18.00 LSO – Tarkat Modrzew
18.30 Ronal – Balmet
19.00 Torbus Team – Beton
19.30 Czarni – PG 9
06.03 Sobota - 22 Kolejka
14.00 Tarkat Modrzew- Beton
14.30 LSO – Castorama
15.00 Kombat – WWS
15.30 Balmet – Jóskowski Boys
16.00 Czarni – Ronal
16.30 Torbus Team- PG 9

Play-Off:
1 Zespół Gr A – 8 Zespół Grupy B,
2 Zespół Gr A - 7 Zespół Gr B,
3 Zespół Gr A – 6 Zespół Gr B,
4 Zespół Gr A – 5 Zespół Gr B,
5 Zespół Gr A - 4 Zespół Gr B,
6 Zespół Gr A – 3 Zespół Gr B,
7 Zespół Gr A – 2 Zespół Gr B,
8 Zespół Gr A – 1 Zespół Gr B,

O miejsca - 17-18 9 Zespół Gr A - 9 Zespół Gr B
O miejsca - 19-20 10 Zespół Gr A- 10 Zespół Gr B
O miejsca - 21-22 11 Zespół Gr A – 11 Zespół Gr B
O miejsca - 23-24 12 Zespół Gr A - 12 Zespół Gr B

Lista strzelców I rundy – grupa A
58 – Piotr Kałoń
28 – Artur Domagała
27 – Przemysław Dobiega, Daniel Link
25 – Mariusz Kalinowski
19 – Adam Cieszkowski
18 – Marcel Dobiega, Artur Słapek
16 – Tomasz Strzelec
15 – Przemysław Suchara
12 – D.Kapelko, M.Skoczylas, R.Kwiatkowski, A.Mucha, Ł.Larski, K.Świechowski
11 – S.Stanisławski, B.Pelc, M.Foryś, Ł.Stąpor
10 – M.Miecznikowski, A.Muchalski, D.Krawiec, D.Drożdżak
9 – M.Nadzieja, E.Nowak
8 – T.Słonina, T.Sajdłowski, M.Fedycki, M.Piętka, P.Nyklasz
7 – S.Strzelec, D.Zasada, M.Krzemiński, S.Rogowski, T.Lewandowski, M.Janiszewski
6 – M.Bielakiewicz, J.Wiewióra, S.Truszczyński, M.Zawadzki, K.Kupniewski, M.Lubczyński, M.Bylicki
5 – R.Jaroszek, M.Piotrowski, P.Bylicki
4 – B.Marciniak, Z.Zawadzki, P.Głębocki, D.Gołek, P.Barczak, M.Skoczeń, Ł.Prugar, P.Francuz, M.Rymanowicz, M.Ciesielski, P.Sońko, R.Szymaniak, P.Duroł, M.Górecki, K.Worski, M.Łukasik, M.Karczewski
3 – P.Rachwalski, M.Kotwica, A.Lorenc, P.Podgórski, T.Lipiński, M.Stępien, J.Piotrowski, P.Dziekan, K.Długosz, P.Borzych
2 – D.Mysiakowski, M.Lichwa, M.Bieleski, G.Torn, P.Andrzejczyk, M.Jurecki, R.Różycki, R.Lipiński, P.Szpakiewicz, Ł.Zieliński, D.Sęk, K.Pietrzak
1 – D.Jaruciński, A.Sikorski, A.Bylicki, P.Derylak, M.Prawda, P.Syc, D.Dziedzic, G.Gliński, Pytlewski, D.Kołek, G.Faściszewski, R.Pelc, Ł.Michalski, Z.Kuleszo, A.Rylicki, K.Słomowicz, M.Lipiński, S.Deja, W.Bartosik, P.Banaś, P.Kowalewski, J.Jusiński, M.Waśko, P.Czeleń, T.Kramarczyk, A.Kulasik, R.Pawlak, P.Schmidt, Ł.Grzebny, M.Wosiński.

Lista strzelców I rundy - grupa B
28 – Jarosław Waszak
26 – Daniel Chajewski
23 – Robert Koźlak
22 – Robert Kubowicz
20 – Edward Chałupka
17 – Bartłomiej Kulik
16 – Z.Sobolewski, M.Oświęcimka
15 – D.Sandzewicz
14 – M.Brzeziński, Piotr Świętanowski, K.Lisowski, K.Janiak, G.Otok
12 – P.Zasada, M.Sawicki
11 – M.Otok
10 – D.Krzysik, M.Stachowicz, K.Rutecki, K.Olszak, D.Witosławski
9 – R.Węgliński, Paweł Świętanowski
8 – M.Grygiel, M.Uher, S.Piwoda
7 – J.Kadłucki, P.Stelmaszyński, A.Oskwarek, R.Kozak, P.Pilarczyk, Ł.Wińcza
6 – B.Żuławnik, K.Szkudlarek, D.Jesionowski, K.Drąg,
K.Michalak, D.Dudek, P.Zieliński, P.Sajdak, M.Marosz, B.Roszak, K.Lakus, T.Radoń
5 – M.Żydek, P.Gwóźdż, J.Michałowski, M.Czernicki, D.Chyciński, R.Dąbrowski
4 – K.Buszka, M.Dobrzański, M.Kubowicz, K.Sikorski, D.Kucharski, D.Krzysik, P.Chmielewski, M.Bartkowiak, M.Antas, M.Dauksza, A.Helmi, Ł.Zapała, D.Pala
3 – T.Nawrot, K.Kulik, P.Szkudlarek, S.Wierzbowski, Ł.Drąg, Z.Bielak, A.Kołodziejski, M.Kulpa, D.Rosicki, P.Motak
2 – S.Gorczowski, Ł.Mały, G.Zwoliński, K.Wątor, M.Gulka, M.Żabski, A.Borowiak, M.Skiba, D.Pawełczyk, Ł.Bieńkowski, M.Buczek, P.Marszałek, M.Kula
1 – R.Olszak, S.Łuczak, M.Płatek, B.Biel, Ksk.Raczycki, M.Kopczyk, M.Olejko, D.Derkacz, D.Kostera, Z.Biarda, Ł.Pasiut, B.Stec, Maciej Michnicki, Marcin Michnicki, P.Polak, S.Bogumiło, K.Cisowski, M.Trusiuk, D.Czop, M.Rybczyński, D.Świdnicki, J.Bielak, Pierzchała, A.Malewski, G.Janik, J.Pluta.

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group