Środa, 29 maja
Imieniny: Magdaleny, Urszuli
Czytających: 3597
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Rekordowy pierwszy kwartał

Piątek, 5 kwietnia 2024, 6:47
Autor: red
Wałbrzych: Rekordowy pierwszy kwartał
Fot. Zamek Książ
Łącznie od stycznia do marca tego roku Zamek Książ w Wałbrzychu odwiedziło ponad 60 tysięcy gości. To wzrost o 20 procent w porównaniu do ubiegłego roku. Rekordowy był także sam marzec podczas którego odnotowano wzrost o 37 proc.

Zamek Książ jest od lat największą atrakcją turystyczną Dolnego Śląska, którą każdego roku odwiedza coraz większa liczba turystów. -Dziękujemy, że odwiedziliście nas tak licznie w pierwszym kwartale 2024 roku. Odnotowaliśmy wzrost o 20 proc. w porównaniu do ubiegłego roku – mówi prezeska Książa, Anna Żabska.

- Bogata, stale udoskonalana oferta, wypełnianie kolejnych przestrzeni, kolejne edycje nocnego zwiedzania, wystawy czasowe w Palmiarni. Nowości na ogrodach światła – jako składniki sukcesu wymienia kierowniczka działu marketingu Książa, Kamila Świerczyńska.
- Cieszy nas rosnąca z roku na rok popularność zamku i naszej oferty. Warto do nas przyjechać i na własne oczy przekonać się jak Książ się zmienił się w ostatnich latach. Przed nami sezon letni i kolejne wydarzenia w Zamku Książ: Festiwal Kwiatów i Sztuki, Śniadania na trawie, Konkurs Tradycyjnego Powożenia, Letni Festiwal Tajemnic i wiele innych! – zaprasza prezeska Anna Żabska.

Twoja reakcja na artykuł?

21
64%
Cieszy
1
3%
Hahaha
3
9%
Nudzi
2
6%
Smuci
4
12%
Złości
2
6%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group