Poniedziałek, 18 stycznia
Imieniny: Małgorzaty, Piotra
Czytających: 3609
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Relokacja Salonu Fido w Galerii Victoria

Wtorek, 10 czerwca 2014, 6:20
Aktualizacja: 7:08
Autor: opr.red.
Wałbrzych: Relokacja Salonu Fido w Galerii Victoria
Fot. użyczone
Rozpoczął się proces relokacji sklepu Fido w wałbrzyskiej Galerii Victoria. Jest to związane z kolejnym etapem prac budowlanych w powstającym w Victorii klubie fitness City Fit.

W piątek, 13 czerwca sklep Fido zacznie działalność w nowej, dogodnej lokalizacji na poziomie +1, w sąsiedztwie takich marek jak Agata Home, Cubus czy C&A. Powierzchnia sklepu to blisko 820 m2, co czyni Fido największym sklepem z zabawkami w regionie. Warto dodać, iż nowy lokal powstanie w myśl nowej koncepcji sklepów Fido. Wzbogacona ma także zostać oferta sklepu.

- Przepraszamy klientów za niedogodności, wynikające z prowadzonych na terenie obiektu prac, a jednocześnie zapraszamy do nowego sklepu Fido, którego asortyment z pewnością sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających, najmłodszych klientów naszego centrum handlowego. – powiedział Grzegorz Samczuk, dyrektor Galerii Victoria.

W najbliższy piątek, z okazji uruchomienia sklepu w nowej lokalizacji, przygotowano dla klientów specjalne atrakcje m.in. rozdawane będą upominki, balony, słodycze, przygotowane zostaną stanowiska z malowaniem twarzy, a dla wszystkich, którzy w tym dniu dokonają zakupów w sklepie - rabat 10%.

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group