• Środa, 11 grudnia 2019
  • Godz. 11:54
  • Imieniny: Damazego, Waldemara
  • Czytających: 2561
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Ronalowcy po kolejnej serii meczów

Wiadomości: Wałbrzych
Niedziela, 4 grudnia 2011, 13:57
Aktualizacja: 13:59
Autor: PAW
Fot. PAW
Za nami IV seria spotkań Wałbrzyskiej Ligi Halowej Ronal Cup.

WYNIKI:

GRUPA A:

FAURECIA – TESCO 7:4 (P.OSIECKI 3, S.CHOMA 1, A.SOBCZYK 1, W.KUMOR 2 - M.BARTKOWIAK 1, D.CHAJEWSKI 2, S.ORZECH 1)

PIASKOWA GÓRA – WAGON SOBIĘCIN 3:3 (M.KOIS 1, D. LEWANDOWSKI 1, M. STARCZEWSKI 1 - S.PAŁYS 1, M.MORDAL 1, J.PUKSZLIS 1)

JÓSKOWSKI BOYS – AUCHAN 4:1 (A.CHMIEL 2, M.MATYSEK 2 - P.MARSZAŁEK 1)

SPARTAN – KOMBATANTÓW 5:6 (M.KUTELA 1, M.PIĘTKA 1, K.WROŃSKI 1, G.TORN 1, B.BOBROWSKI 1 - PAWEŁ ŚWIĘTANOWSKI 3, A.JĘDRZEJEWSKI 1, M.ŻABSKI 1, D.WITOSŁAWSKI 1)

TABELA:

1. EL-MIX KOMBATANTÓW 12 PKT 28:13
2. TESCO 9 PKT 45:18
3. POPŁAWSKI ROBOTY ZIEMNE 9 PKT 29:4
4. FAURECIA 9 PKT 18:10
5. PIASKOWA GÓRA 4 PKT 15:23
6. WAGON SOBIĘCIN 4 PKT 14:26
7. CASTORAMA 3 PKT 16:15
8. JÓSKOWSKI BOYS 3 PKT 12:30
9. SPARTAN 1 PKT 10:31
10.AUCHAN 0 PKT 15:32

PIŁKARZ KOLEJKI: ADAM CHMIEL – JÓSKOWSKI BOYS

BRAMKARZ KOLEJKI: WOJCIECH RYCHŁOWSKI – EL-MIX KOMBATANTÓW

KRÓL STRZELCÓW:

10 – D.ROSICKI
9 – P.POLAK, PAWEŁ ŚWIĘTANOWSKI
8 – P.KAŁOŃ
7 – A.DOMAGAŁA

GRUPA B:

NSK – TORBUS TEAM 1:14 (R.RÓŻYCKI 1 - O.LUCIŃSKI 6, T.RADOŃ 1, SAMOBÓJCZY 1, G.JARZĘBOWSKI 3, K.NIEMCZYK 2, S.OLECH 1)

OCZY DOLNEGO ŚLĄSKA – CZARNI 3:0

BSS – alejazz.pl 5:5 (P.PILARCZYK 1, G.KRZYSIK 1, K.SIKORSKI 1, B.KULIK 2 - R.LIPIŃSKI 2, D.GOŁEK 3)

TEAM TATUŚKO – ARTEKO 2:2 (M.STANEK 1, M. TATUŚKO 1 - J.PIĄTEK 1, T.LEWANDOWSKI 1)

TRANS TATRA – TELEFONY U KALIEGO 11:3 (J.GRZEŚKOWIAK 2, T.MROZOWSKI 4, S.SZKUDLAREK 3, SAMOBÓJCZY 1, B.GROMNIAK 1 - S.KURNYTA 1, M.KALINOWSKI 1, T.CHODACKI 1)

TABELA:

1. TRANS TATRA 10 PKT 27:9
2. ARTEKO 10 PKT 18:6
3. TEAM TATUŚKO 8 PKT 18:7
4. BSS 8 PKT 18:13
5. TORBUS TEAM 6 PKT 21:9
6. OCZY DOLNEGO ŚLĄSKA 6 PKT 12:13
7. CZARNI 4 PKT 10:14
8. alejazz.pl 4 PKT 15:22
9. TELEFONY U KALIEGO 0 PKT 12:32
10.NSK 0 PKT 9:35

PIŁKARZ KOLEJKI: DAWID GOŁEK – alejazz.pl.

BRAMKARZ KOLEJKI: RAFAŁ WODZYŃSKI – TEAM TATUŚKO

KRÓL STRZELCÓW:

10 – O.LUCIŃSKI
9 – M.TATUŚKO
7 – P.TOBIASZ
6 – M.KALINOWSKI, R.LIPIŃSKI, S.SZKUDLAREK, B.KULIK

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group