Czytających: 6205

Żarów: Rozbity Żarów

Czwartek, 23 lutego 2017, 17:56
Aktualizacja: 17:59
W kolejnym meczu kontrolnym piłkarze Górnika pokonali wysoko Zjednoczonych Żarów.

Zjednoczeni na co dzień występują w klasie okręgowej i walczą o powrót do IV ligi. Mecz od początku przebiegał pod dyktando Górników i już do przerwy wałbrzyszanie prowadzili 3-0, a w drugiej połowie dołożyli kolejne trzy gole. Łupem bramkowym podzielili się Migalski – 3 trafienia, Bronisławski – 2 gole i Rytko. Po raz kolejny zobaczyliśmy w składzie Górnika Tyktora, Bronisławskiego i Popowicza i wielce prawdopodobne, że cała trójka plus Kamil Sadowski z Victorii Świebodzice zasilą szeregi Górnika.

Zjednoczeni Żarów – Górnik Wałbrzych 0:6 (0:3)

Górnik: Ziobro, Krzymiński, Tyktor, D. Michalak, Tobiasz, Popowicz, Rytko, Bronisławski, Migalski, Surmaj, Dec oraz Młodziński, Tytman, Bogacz.