Czwartek, 26 listopada
Imieniny: Konrada, Sylwestra
Czytających: 1904
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Rozdanie dyplomów w WWSZiP

Wiadomości: Wałbrzych
Niedziela, 2 grudnia 2012, 6:21
Autor: red.
Fot. red.
W piątek, w wydziale Wałbrzyskiej Wyższej Szkoły Zarządzania i Przedsiębiorczości przy ulicy 1 Maja odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów ukończenie studiów wyższych– licencjackich i magisterskich, które odbywa się o tej porze roku w całej Polsce.

Uroczystości przewodniczył rektor uczelni- prof. zw. dr hab. inż. Rafał Krupski. Wygłosił otwierające przemówienie, w którym pogratulował wszystkim zdobycia dyplomów. Stwierdził także, że z niektórymi osobami jest to już ostatnie spotkanie, gdyż na tym etapie kończą oni swoją edukację w placówce. Rektor mówił też o sukcesie studentów, którzy przeszli podczas studiów przez weryfikację swojej wiedzy i jako efekt tego procesu otrzymują tego dnia dyplomy. Warte docenienia jest według rektora także to, jaką cenną rzeczą jest na dzisiejszym rynku pracy posiadanie dyplomu ukończenie studiów.

Po przemówieniu dziekan wydziału, dr Piotr Laskowski, wręczył studentom dyplomy. Nie zabrakło też tradycyjnie wspólnego zdjęcia i zachęt do powrotu na uczelnię w przyszłości.

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group