Czwartek, 26 listopada
Imieniny: Konrada, Sylwestra
Czytających: 2330
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Różnorodność zajęć w OSK

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 16 lipca 2012, 10:46
Aktualizacja: 10:46
Autor: red
Fot. OSK Podzamcze
W pierwszej połowie lipca OSK Podzamcze zorganizował wiele działań w ramach realizacji projektu Moja Natura, który jest laureatem Konkursu Grantowego „Po Stronie Natury".

Organizatorem konkursu jest Fundacja Nasza Ziemia, a grant ufundowała Firma Żywiec Zdrój. Odbyły się pierwsze warsztaty ekologiczne i piesza wycieczka edukacyjna do Książańskiego Parku Krajobrazowego.

Te działania prowadzone były przez pracowników Dolnośląskiego Zespołu Parków Krajobrazowych. Na bieżąco prowadzone są zajęcia plastyczne i warsztaty fotograficzne, które mają na celu doskonalenie umiejętności przyszłych uczestników konkursów plastycznych i fotograficznych.

W zakresie profilaktyki i bezpieczeństwa podczas wakacji odbyły się prelekcje przedstawicieli: Straży Miejskiej, Sekcji ds. Nieletnich i Patologii Komendy Policji w Wałbrzychu, Sekcji Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej i Działu Profilaktyki Uzależnień i Interwencji Kryzysowej MOPS-u.

Zorganizowane były sportowe turnieje i zabawy ruchowe. Największą popularnością cieszyła się gra w palanta i cymbergaja. Podczas sprzyjającej pogody dzieci korzystały z baseniku. Sportowe emocje towarzyszyły podczas kibicowania kolarzom podczas II etapu Tour de Pologne.

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group