Czwartek, 6 sierpnia
Imieniny: Jakuba, Sławy
Czytających: 1643
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Rozpoczęcie w Boguszowie

Wiadomości: REGION, Boguszów-Gorce
Wtorek, 3 września 2019, 14:40
Aktualizacja: Środa, 4 września 2019, 8:30
Autor: red
Fot. Miasto Boguszów–Gorce/facebook
Za nami inauguracja roku szkolnego 2019/2020.

Na uroczystym apelu w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Boguszowie - Gorcach obecny był zastępca burmistrza Sebastian Drapała oraz zaproszenie goście - Agnieszka Zdeb - Dyrektor Centrum Obsługi Jednostek oraz Mirosław Lubiński - Radny Sejmiku Dolnośląskiego. Starsi uczniowie powrócili w mury szkolne dziarskim krokiem, natomiast młodsi - rozpoczynający swoją przygodę ze szkołą z lekką nutką niepewności i lęku.

Dyrektor Arletta Kłosińska oficjalnie przyjęła i przywitała pierwszoklasistów w poczcie szkolnym i zapewniła o tym, że w szkole będą czuli się jak w rodzinie, bo przecież szkoła to jedna wielka rodzina. Sebastian Drapała wręczył uczniom mały upominek, a nauczycielom, którzy uzyskali kolejny stopień awansu zawodowego, list gratulacyjny i kwiaty. Gratulujemy Dyrektor Arletcie Kłosińskiej za uzyskanie stopnia nauczyciela dyplomowanego, a Agacie Kowacz za uzyskanie stopnia nauczyciela mianowanego.

Twoja reakcja na artykuł?

4
67%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
33%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Żenada 7-09-2019 20:55
Pani dyrektor to wstyd, ze tak upolitycznila pani pasowanie na ucznia i rozpoczęcie roku szkolnego. Co tam robi kandydat Lubiński? Co on ma wspólnego ze szkołą i dziećmi? Czyżby cos obiecał w zamian za wsparcie pani ludziom? O wicku nie wspomnę bo poziom żenady przekroczył juz dawno.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group