Poniedziałek, 18 stycznia
Imieniny: Małgorzaty, Piotra
Czytających: 3576
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Ruszyła VIII edycja Funduszu Toyoty

Wtorek, 3 października 2017, 8:05
Aktualizacja: Czwartek, 5 października 2017, 11:19
Autor: Robert Bajek
Wałbrzych: Ruszyła VIII edycja Funduszu Toyoty
Fot. Robert Bajek
Wczoraj w Zespole Szkół nr 5 w Wałbrzychu odbyło się spotkanie konsultacyjno–szkoleniowe, inaugurujące kolejną edycję Funduszu Toyoty – "Dobre pomysły zmieniają nasz świat".

Do udziału w konkursie grantowym Toyoty przystąpić mogą organizacje non-profit z powiatu wałbrzyskiego: fundacje, stowarzyszenia, szkoły, kluby sportowe, czy wspólnoty samorządowe. Wnioski można składać do 2 grudnia br. Podmioty składające wnioski w takich obszarach jak rekreacja, ekologia, promocja zdrowego trybu życia mogą liczyć na dotację, której maksymalna kwota wynosi 20 000 złotych, natomiast całkowita pula środków do przekazania na realizację projektów w tej edycji wynosi 80 000 złotych. Projekty muszą być powiązane z działaniami edukacyjnymi lub podnoszeniem świadomości w zakresie wybranej dziedziny i zakładać trwałą zmianę w otoczeniu.

VIII edycja Funduszu Toyoty realizowana jest w sposób następujący: Toyota Motor Manufacturing Poland w Wałbrzychu przekazuje środki finansowe na realizację konkursu, Fundacja Edukacji Europejskiej w Wałbrzychu jest operatorem konkursu, natomiast Zespół Szkół nr 5 w Wałbrzychu będzie wspierał wnioskodawców i pomagał w opracowaniu projektów zagospodarowania przestrzennego. Co istotne każdy wnioskodawca ma obowiązek nawiązać współpracę z uczniami Zespołu Szkół nr 5 w zakresie opracowania koncepcji projektu. Decyzja o przyznaniu wsparcia zostanie ogłoszona 23 grudnia br. a dofinansowane projekty muszą być zrealizowane w okresie od stycznia do czerwca 2018 roku. Wszelkie niezbędne informacje i dokumenty dotyczące VIII edycji Funduszu Toyoty znajdują się na stronach internetowych: fee.org.pl i zielonywalbrzych.pl.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group