Wtorek, 2 czerwca
Imieniny: Marianny, Piotra
Czytających: 2080
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Schował się za telewizorem

Wiadomości: Wałbrzych
Sobota, 20 marca 2010, 8:56
Aktualizacja: 8:58
Autor: red
17–letni nastolatek ma na koncie 22. przestępstwa przeciwko mieniu. Kiedy policjanci chcieli go zatrzymać, chłopak ukrył się w skrytce za telewizorem…

Policjanci z II Komisariatu Policji w Wałbrzychu zatrzymali w miejscu zamieszkania 17-letniego nastolatka.

Chłopak jest podejrzewany o popełnienie 22. przestępstw przeciwko mieniu. 17-latek jest uciekinierem z jednego z domów wychowawczych. Policjanci odwiedzili go w miejscu zamieszkania z powodu łamania przez niego prawa. Wtedy młodzieniec postanowił schować się przed funkcjonariuszami. Wybrał do tego celu dość nietypowe miejsce, bowiem schował się w małej skrytce za telewizorem. Stróże prawa nie mieli jednak problemu z odnalezieniem 17-latka. Chłopak przyznał się do zarzucanych mu czynów i ze szczegółami opowiedział o przebiegu poszczególnych zdarzeń.

Chłopak specjalizował się we włamaniach do samochodów osobowych. Ma też na koncie włamania do sklepów i piwnic oraz kradzieże torebek. Jak wyjaśnił, kradł, bo potrzebował pieniędzy. Oprócz tego śledczy udowodnili młodzieńcowi zniszczenie dwóch samochodów poprzez polanie ich farbą olejną. Teraz za swoją przestępczą działalność 17-latek trafił do policyjnego aresztu, a stamtąd trafi ponownie do ośrodka wychowawczego.

Niemniej za kradzieże z włamaniem grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group