Czwartek, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 3808
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Kraj: Siemoniak się tłumaczy

Piątek, 24 września 2021, 13:32
Aktualizacja: 13:34
Autor: red
Wałbrzych/Kraj: Siemoniak się tłumaczy
Fot. archiwum
Wiceprzewodniczący PO Tomasz Siemoniak z Wałbrzycha skomentował swój udział w imprezie urodzinowej Roberta Mazurka.

Tomasz Siemoniak wraz z drugim wiceprzewodniczącym PO - Borysem Budką bawili się w ubiegły piątek w Warszawie na urodzinach dziennikarza RMF FM Roberta Mazurka. Wraz z nimi na miejscu byli też politycy PiS, Solidarnej Polski, Lewicy i PSL, a także dziennikarze i artyści.

"Z jednym z ministrów (posłem z mojego okręgu wyborczego) i jego żoną zamieniłem kilka słów przy wyjściu. Wiedzy kto będzie nie miałem. Żałuję, że w piątek po 21 nie zostałem w Sejmie, ale czułem się zobowiązany potwierdzeniem zaproszenia i zamiarem osobistego złożenia życzeń" - mówi Tomasz Siemoniak.

Wiceprzewodniczący PO przeprosił także za swoje zachowanie.

"Nikt z mediów przed wtorkową publikacją mnie nie pytał, gdzie byłem w piątek wieczorem. Ale oczywiście konsekwencje polityczne są twarde i jasne, ponoszę je oddawszy się do dyspozycji przewodniczącego Donalda Tuska, do którego ocen i wyczucia politycznego mam absolutne zaufanie przez 30 lat współpracy. A z tymi, którzy niszczą Rzeczpospolitą od 6 lat i ich niegodziwościami zamierzam nadal walczyć z pełną determinacją. W każdej roli jaką będę pełnić. Dziękuję za wszystkie wyrazy wsparcia i z pokorą przyjmuję ostrą krytykę. Przepraszam za wszystkie publiczne skutki mojego działania" - podsumował Tomasz Siemoniak.

Twoja reakcja na artykuł?

8
14%
Cieszy
38
68%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
2%
Złości
9
16%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (31)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group