Piątek, 12 kwietnia
Imieniny: Damiana, Juliusza
Czytających: 3930
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Skargi od mieszkańców

Czwartek, 4 listopada 2021, 11:22
Autor: opr. PAW
Wałbrzych: Skargi od mieszkańców
Fot. nadesłane przez czytelnika
Od kilku dni MZUK odpowiada za odbiór odpadów od mieszkańców Wałbrzycha. Już pojawiają się pierwsze negatywne głosy.

Prezydent Roman Szełemej zwracał się do mieszkańców Wałbrzych z prośbą o cierpliwość i wyrozumiałość, podkreślając, że zmiana operatora odpowiedzialnego za odbiór odpadów, zawsze wiąże się z pewnymi niedogodnościami i problemami na starcie. Z czasem sytuacja ma się jednak unormować i MZUK już spokojnie ma sobie z tym zagadnieniem radzić. Tymczasem otrzymaliśmy kilka telefonów i maili od niezadowolonych mieszkańców Wałbrzycha. Podobnie było, kiedy Komunalnik czy Alba przejmowały odpowiedzialność za odbiór odpadów.

- Właśnie w taki sposób MZUK odbiera śmieci z dzielnicy Piaskowa Góra - ul. Dunikowskiego. Zdjęcia zrobione zostały minutę po odjechaniu śmieciarki. Chyba nie takiego "zielonego miasta" my mieszkańcy oczekujemy - pisze pan Łukasz.
- Już po kilku dniach widać, że ta poprawa, o której słyszeliśmy od prezydenta i pracowników MZUK-u, raczej nie będzie miała miejsca. Śmieci zalegają i nie wszędzie postawiono jeszcze nowe kontenery - pisze pani Jadwiga.
- Rozumiem, że są pewne trudności, zwłaszcza w pierwszych dniach, ale uważam, że MZUK nie był odpowiednio przygotowany do przejęcia tego zadania - twierdzi pan Jarosław.
- Tego się właśnie spodziewałem. Jak tak dalej będzie, to jeszcze zatęsknimy do Alby czy Komunalnika - dodaje pan Gracjan.

Twoja reakcja na artykuł?

14
18%
Cieszy
5
6%
Hahaha
4
5%
Nudzi
7
9%
Smuci
3
4%
Złości
44
57%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (18)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group