Czwartek, 7 lipca
Imieniny: Cyryla, Metodego
Czytających: 3822
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Głuszyca: Skrył się w łazience

Czwartek, 4 lutego 2021, 12:31
Aktualizacja: 13:52
Autor: red
REGION, Głuszyca: Skrył się w łazience
Fot. KMP Wałbrzych
Tym razem policjanci Komisariatu Policji w Głuszycy wczoraj nad ranem w jednym z mieszkań w tej miejscowości zatrzymali mężczyznę, który od dłuższego czasu ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości.

Głuszyccy policjanci wiedzieli, że mężczyzna od dłuższego czasu ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości. Wczoraj uzyskali informację, że 24-latek może chwilowo przebywać w miejscu wcześniejszego zamieszkania i udali się pod wytypowany adres na ul. Łukasiewicza w Głuszycy. Przez dłuższy czas lokatorzy nie chcieli otworzyć drzwi funkcjonariuszom. Jednak kiedy mundurowi poinformowali mieszkańców, że ostatecznie wejdą siłowo do mieszkania, wtedy będąca w nim kobieta, postanowiła wpuścić policjantów do domu.

Okazało się, że mężczyzna ukrył się w łazience. 24-latek myślał, że policjanci akurat do tego pomieszczenia nie zajrzą. Głuszyczanin był poszukiwany na podstawie trzech listów gończych wydanych przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu w 2020 roku. Wcześniej dopuścił się jazdy w stanie nietrzeźwości, pomimo zakazu sądowego i był w posiadaniu narkotyków, za co został skazany na karę łączną ponad 2 lat pozbawienia wolności. Po wykonanych czynnościach mężczyzna został przez mundurowych przewieziony do Aresztu Śledczego w Świdnicy, skąd następnie trafi do jednego z zakładów karnych na terenie Polski.

Twoja reakcja na artykuł?

16
52%
Cieszy
9
29%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
6%
Złości
4
13%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group