• Środa, 20 lutego 2019
  • Godz. 2:21
  • Imieniny: Leontyny, Leona, Zenobiusza
  • Czytających: 3463
  • Zalogowanych: 1
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Slalom na Dzikowcu

Wiadomości: Boguszów-Gorce
Środa, 15 lutego 2012, 18:56
Aktualizacja: Czwartek, 16 lutego 2012, 11:21
Autor: PAW
Fot. PAW
Przy ośrodku sportowo – rekreacyjnym „Góra Dzikowiec" odbyły się Mistrzostwa Młodzieży w Slalomie o Puchar Burmistrza Miasta Boguszowa–Gorc zorganizowane przez II Liceum Ogólnokształcące w Wałbrzychu, Szkółkę Narciarską „Tom–ski" z Mieroszowa we współpracy z OSiR Boguszów–Gorce.

Chociaż mróz dawał się we znaki, frekwencja dopisała na medal. Na starcie mogliśmy podziwiać zawodników z takich miejscowości jak: Kłodzko, Wrocław, Nowa Ruda, Świdnica, Wałbrzych, Mieroszów, Czarny Bór, Witków, Sokołowsko oraz Boguszów-Gorce.

W Mistrzostwach Młodzieży w Slalomie o Puchar Burmistrza Miasta Boguszowa-Gorc orczykiem wjechało 65 zawodników.

W Y N I K I:

GRUPA I (dzieci do lat 7):

Dziewczęta:

I miejsce LENA PILNA, UKS „Szóstka – Kłodzko” - 27,88 sek.
II miejsce WERONIKA ZIEMIŃSKA, UKS „Szóstka – Kłodzko” – 28,56
III miejsce ALICJA SZWARCZYŃSKA , UKS „TOM-SKI” Mieroszów – 56,37

Chłopcy:

I miejsce ANTONI CHACHULSKI PSP nr 16 Wrocław– 21,56
II miejsce PAWEŁ SZOTA, UKS „Szóstka – Kłodzko” – 28,36
III miejsce MIŁOSZ LIKWIACZ, UKS „Szóstka – Kłodzko” – 28,83
IV miejsce WOJCIECH DUTCZAK , UKS „Szóstka – Kłodzko”– 31,20
V miejsce PIOTR HERMAN, Przedszkole „Tęcza” Wałbrzych – 31,34

GRUPA II (PSP kl 1-3):

Dziewczęta:

I miejsce KAROLINA SZCZEPAŃSKA, UKS „Szóstka – Kłodzko” – 23,71
II miejsce JUSTYNA WOŹNIAK, UKS „Szóstka – Kłodzko” – 30,71
III miejsce NATASZA HENKO, UKS „TOM-SKI” Mieroszów – 33,24
IV miejsce NATALIA SŁABASZEWSKA , ZSS Boguszów-Gorce – 36,02
V miejsce ZUZANNA PRASEK, UKS „TOM-SKI” Mieroszów – 36,84

Chłopcy:

I miejsce BARTEK DOMINIAK, „Piast” Nowa Ruda – 19,51
II miejsce KACPER CHACHULSKI, PSP nr 16 Wrocław – 21,13
III miejsce KACPER KWINTAL, UKS „TOM-SKI” Mieroszów – 21,15
IV miejsce LEON FURMANIAK, ZSIntegracyjnych Wałbrzych– 23,38
V miejsce BRYAN ZĄBCZYŃSKI, – 24,09
VI miejsce KAMIL DRAHAIM, UKS „Szóstka – Kłodzko”– 24,31
VII miejsce MIKOŁAJ BAL, UKS „Szóstka – Kłodzko” – 24,34
VIII miejsce WOJCIECH SZWARCZYŃSKI, UKS „TOM-SKI” Mieroszów – 24,98
IX miejsce MICHAŁ ZIELIŃSKI, UKS „Szóstka – Kłodzko” – 25,15
X miejsce PAWEŁ HERMAN, ZSS Boguszów-Gorce - 30,15
XI miejsce JACEK JECZEŃ, PSP nr 28 Wałbrzych – 31,58

GRUPA III (PSP kl 4-6):

Dziewczęta:

I miejsce LILA BEDNARSKA, UKS „Szóstka” Kłodzko – 29,72
II miejsce WIKTORIA SOBECKA, UKS „TOM-SKI” Mieroszów – 30,36
III miejsce JULITA PAWLINA , „Piast” Nowa Ruda – 32,63
IV miejsce OLA MIKOŁAJCZYK, „Piast” Nowa Ruda – 32,70
V miejsce MARTYNA MROZEK, KS „Szóstka – Kłodzko” – 33,40
VI miejsce DOROTA KIEŁBASKA, „Piast” Nowa Ruda – 33,47
VII miejsce GOSIA DOMINIAK, „Piast” Nowa Ruda – 34,16

Chłopcy:

I miejsce WOJCIECH CZERWONKA, UKS „TOM-SKI” Mieroszów – 22,29
II miejsce JAKUB RUTKOWSKI, UKS „TOM-SKI” Mieroszów – 27,85
III miejsce MICHAŁ MARKIEWICZ, UKS „Szóstka – Kłodzko” – 29,18
IV miejsce DAWID GUZERA, PSP Czarny Bór – 29,39
V miejsce TOMASZ SZCZEPANIAK, UKS „TOM-SKI” Mieroszów – 32,51
VI miejsce DAWID WUJDA, UKS „TOM-SKI” Mieroszów – 33,85
VII miejsce ANDRZEJ GRABARZ , PSP nr 15 Wałbrzych - 41,87

GRUPA IV (gimnazjum):

Dziewczęta:

I miejsce SANDRA NOREK, UKS „Szóstka – Kłodzko” – 24,53
II miejsce KAROLINA RUŚĆ, UKS „Szóstka – Kłodzko” – 28,18
III miejsce ANASTAZJA ZAWADZKA, UKS „Szóstka – Kłodzko” – 29,07
IV miejsce ALICJA BŁAŻEJOWSKA, PG nr 13 przy II LO Wałbrzych – 33,59

Chłopcy:

I miejsce MICHAŁ MIKOŁAJCZAK, PG nr 7 Wałbrzych – 24,49
II miejsce SEBASTIAN ZIEMIŃSKI, UKS „Szóstka – Kłodzko” – 24,97
III miejsce MATEUSZ TESSMER, „Piast” Nowa Ruda – 25,13
IV miejsce AREK OGORZAŁEK, „Piast” Nowa Ruda – 25,14
V miejsce KACPER KOCHANIK, „Piast” Nowa Ruda – 25,60
VI miejsce MICHAŁ MISZKIEWICZ, UKS „Szóstka – Kłodzko” – 27,31
VII miejsce MACIEJ TROCKI , UKS „Szóstka – Kłodzko” – 28,32
VIII miejsce MACIEJ PRASEK, „TOM-SKI” Mieroszów – 29,68
IX miejsce JAKUB GEJEWSKI, PG nr 13 przy II LO Wałbrzych – 38,13
X miejsce ŁUKASZ KOŁODZIEJEK , UKS „Szóstka – Kłodzko” – 41,73

GRUPA V (szkoły ponadgimnazjalne):

Dziewczęta:

I miejsce NATALIA KRÓL, UKS „Szóstka – Kłodzko” – 24,49
II miejsce OLA GROŃ, „Piast” Nowa Ruda – 25,53
III miejsce PAULA DALIDOWICZ, II LO Wałbrzych – 30,00
IV miejsce KINGA KUROWSKA, II LO Wałbrzych – 35,24
V miejsce MARTYNA ZIOŁEK, II LO Wałbrzych – 36,70

Chłopcy:

I miejsce KAMIL LESZCZYŃSKI, UKS „Szóstka” Kłodzko – 26,07
II miejsce JERZY BENDARSKI, UKS „Szóstka” Kłodzko – 26,58
III miejsce KORNEL CZAJKOWSKI, II LO Wałbrzych – 30, 42
IV miejsce SZYMON POKORSKI, II LO Wałbrzych – 30,50
V miejsce MATEUSZ SADOWSKI, II LO Wałbrzych – 31,81

GRUPA VI (młodzież do 25 r. życia):

Kobiety:

I miejsce DAGMARA ZIOŁEK , Politechnika Wrocławska – 31,96

Mężczyźni:

I miejsce ARTUR KUROWSKI, Politechnika Wrocławska – 31,56
II miejsce ADAM ŁUKASZEWSKI , Świdnica – 36,24

Puchar Burmistrza Miasta Boguszowa – Gorc dla najlepszego zawodnika Mistrzostw Młodzieży w Slalomie wywalczył WOJCIECH CZERWONKA UKS „TOM-SKI” Mieroszów – 22,29. Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Wałbrzych z siedzibą w Boguszowie Gorcach dla najlepszej zawodniczki Mistrzostw Młodzieży w Slalomie wywalczyła NATALIA KRÓL, UKS „Szóstka – Kłodzko” – 24,49

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~k.k. 15-02-2012 21:33
brawo dla organizatorów i smyków z UKS TOM-SKI
~ 16-02-2012 11:14
Szkoda tylko, że nie wiedzieliśmy o niej wcześniej(chociażby z "Wałbrzyszka"):-(
~xxxx 17-02-2012 23:14
Trzeba zaglądać na stronę Dzikowca

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group