Piątek, 1 marca
Imieniny: Antoniego, Dawida, Radosława
Czytających: 4832
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Sokołowsko: Spalił altanę

Czwartek, 27 stycznia 2022, 8:40
Aktualizacja: 10:42
Autor: red
REGION, Sokołowsko: Spalił altanę
Fot. KMP Wałbrzych
W okresie zimowym również zaglądajmy na działki i ogrody. W ten sposób jesteśmy w stanie sprawdzić, czy nie zamieszkał tam nieproszony gość, a przy tym uniknąć utraty wartościowego mienia. Niestety do takiej sytuacji doszło w drugiej połowie grudnia zeszłego roku w Sokołowsku, kiedy to spłonęła jedna z altanek.

Boguszowscy funkcjonariusze informację o pojawieniu się ognia na terenie jednej z działek w powiecie wałbrzyskim otrzymali w nocy z 17 na 18 grudnia. W wyniku przeprowadzonych na miejscu zdarzenia działań, strażakom udało się zapobiec rozprzestrzenianiu się płomieni na inne obiekty. Mundurowi szybko ustalili też, że w zdarzeniu nikt nie ucierpiał i nie było potrzeby ewakuacji osób.

Policjanci natomiast w toku przeprowadzonego postępowania wytypowali, że odpowiedzialnym za wzniecenie pożaru może być 31-latek, który nie ma stałego miejsca zamieszkania, a tej nocy włamał się do altanki, nielegalnie ją zajął i próbował się ogrzać rozpalając ogień. Niestety, w ten sposób doprowadził do pożaru, a sam uciekł z miejsca zdarzenia.

Podejrzany mężczyzna został zatrzymany wczoraj na terenie Mieroszowa. Grozi mu teraz kara więzienia. Straty w mieniu oszacowane zostały na kwotę aż 25 tysięcy złotych.

Twoja reakcja na artykuł?

2
17%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
2
17%
Smuci
4
33%
Złości
4
33%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group