Piątek, 30 września
Imieniny: Hieronima, Zofii
Czytających: 3241
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Spełniali dziecięce marzenia

Sobota, 16 kwietnia 2011, 8:25
Aktualizacja: Niedziela, 17 kwietnia 2011, 14:36
Autor: PAW
Wałbrzych: Spełniali dziecięce marzenia
Fot. PAW
W Publicznej Szkole Podstawowej nr 15 w Wałbrzychu odbył się I Festiwal Piosenki zatytułowany „Festiwal Dziecięcych Marzeń”.

Festiwal Dziecięcych Marzeń przyciągnął do PSP nr 15 przy ulicy Hirszfelda w Wałbrzychu całkiem sporą grupę uczestników. Dzieci rywalizowały w dwóch kategoriach wiekowych - klas 0-I i II-III.

Jurorzy w składzie: Małgorzata Wiłkomirska, Janusz Kita i Zbigniew Szmidt musiało się bardzo mocno natrudzić, by wyłonić zwycięzców w poszczególnych kategoriach.

W kategoria klas 0-I zwyciężył Mateusz Marciniak z PSP nr 30 w Wałbrzychu, który zaśpiewał „Walczyk o kaloszach". Kolejne miejsca zajęli: Martyna Rosiak z PSP nr 15 z Wałbrzycha za "Tygryska" oraz Maja Pietkiewicz z PSP w Szczawnie-Zdroju za piosenkę zatytułowaną "Fantazja".

W kategorii klas II-III zwycięstwo przypadło w udziale Katarzynie Niemiec z PSP nr 6 w Wałbrzychu. Laureatka zaśpiewała "Piosenkę drewnianych lalek". Drugą lokatę zajęła Wiktoria Bednarz z PSP nr 28 w Wałbrzychu za utwór zatytułowany "Pięknie żyć". Na najniższym miejscu podium stanął w tej kategorii wiekowej Andżelo Ciuraja z PSP nr 6 w Wałbrzychu z piosenką "Zielone Słonie".

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group