Środa, 22 września
Imieniny: Maurycego, Tomasza
Czytających: 3308
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Sposób na życie

Wtorek, 14 lipca 2020, 8:28
Aktualizacja: Środa, 15 lipca 2020, 8:21
Autor: red
Wałbrzych: Sposób na życie
Fot. KMP Wałbrzych
19–letni wałbrzyszanin bezpośrednio po zgłoszeniu trafił w ręce policjantów drugiego komisariatu. Mężczyzna został zatrzymany w miniony piątek przez funkcjonariuszy w jednym z wałbrzyskich sklepów, po tym jak dokonał kradzieży. Policjanci kryminalni wałbrzyskiej komendy dodatkowo udowodnili młodemu wałbrzyszaninowi włamania do altan ogrodowych, a funkcjonariusze pierwszego komisariatu kradzież pilarki w jednym z marketów budowlanych.

Policjanci prewencji 10 lipca po południu otrzymali zgłoszenie o kradzieży sklepowej przy ul. Piłsudskiego w Wałbrzychu. Mundurowi udali się na miejsce i zatrzymali 19-letniego wałbrzyszanina. W trakcie czynności procesowych funkcjonariusze kryminalni z wałbrzyskiej komendy ustalili, że ten sam mężczyzna w czerwcu tego roku dokonał 3 kradzieży z włamaniem i 6 usiłowań do altan ogrodowych na terenie dzielnicy Biały Kamień, z których skradzione zostały m.in. narzędzia ogrodowe oraz elektronarzędzia, a suma strat wyniosła łącznie kilka tysięcy złotych.

Podczas dalszych czynności policjanci pierwszego komisariatu udowodnili młodocianemu przestępcy kradzież 19 czerwca ze sklepu przy ul. Wieniawskiego pilarki o wartości blisko 600 złotych. Zatrzymany mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów i stanie teraz przed sądem. 19-latek może spędzić za kratami więzienia nawet 10 lat.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
40%
Złości
3
60%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group