Piątek, 21 czerwca
Imieniny: Alicji, Alojzego
Czytających: 4662
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Szczawno-Zdrój: Spotkanie ma zaowocować wygraną

Środa, 22 maja 2024, 10:19
Autor: opr. PAW
REGION, Szczawno-Zdrój: Spotkanie ma zaowocować wygraną
Fot. organizatorzy
W Teatrze Zdrojowym w Szczawnie–Zdroju przy pełnej sali odbyło się spotkanie z Przemysławem Czarnkiem i Elżbietą Witek – posłami na Sejm RP z ramienia Prawa i Sprawiedliwości.
- Za nami emocjonujące spotkania w Dzierżoniowie i Szczawnie-Zdroju. Było dużo o tym, jak ważne są wybory 9 czerwca do Europarlamentu. Dziękuję za obecność Pani poseł Witek i panu Ministrowi Czarnkowi - mówi Anna Zalewska startująca z okręgu nr 12 (Dolny Śląsk, Opolszczyzna) do Europarlamentu z list PiS-u.

Przemysław Czarnek podkreślił, że cieszy go frekwencja podczas tych spotkań, a także możliwość udzielania odpowiedzi na pytania zadawane przez uczestników spotkań.

- Frekwencja na tych spotkaniach była imponująca - mówi Przemysław Czarnek. - Mnóstwo dyskusji, pytań, a wszystko to po to, by wygrać wybory 9 czerwca, żeby Anna Zalewska poprowadziła listy PiS-u jako zwycięzca, żeby PiS wygrał w całej Polsce i żeby siły konserwatywne miały więcej uczestników życia w Parlamencie Europejskim, bo tu chodzi o przyszłość Unii Europejskiej i naszą przyszłość w Unii Europejskiej i przyszłość wszystkich Polaków.

Twoja reakcja na artykuł?

16
33%
Cieszy
2
4%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
6
12%
Złości
25
51%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (22)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group