Wtorek, 24 maja
Imieniny: Joanny, Zuzanny
Czytających: 5589
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Spotkanie z miłośnikiem F1

Piątek, 29 kwietnia 2022, 6:41
Autor: red
Wałbrzych: Spotkanie z miłośnikiem F1
Fot. organizatorzy
Poznaj historię Formuły 1 widzianą „Sokolim Okiem” Mikołaja Sokoła, który z bliska obserwował niemal 200 Grand Prix! W niedzielę, 1 maja o godz. 12:00, w Muzeum Górnictwa i Sportów Motorowych w Wałbrzychu ekspert i komentator F1 będzie opowiadał o kulisach powstania wydawnictwa.

Wydana niedawno książka „Szybko, szybciej, najszybciej” Mikołaja Sokoła bije rekordy popularności wśród fanów motorsportu, a zwłaszcza Formuły 1. Wykorzystując zakulisowe informacje, Mikołaj Sokół kreśli ponad 600-stronicową opowieść. Wszystko zostało wzbogacone wspaniałymi zdjęciami autora. Nie brakuje m.in. opowieści związanych z ekscytującą karierą Roberta Kubicy.

W niedzielę, 1 maja o godz. 12:00 ekspert i komentator F1 będzie gościem Jerzego Mazura w Muzeum Górnictwa i Sportów Motorowych w Wałbrzychu. Wstęp wolny.

Spotkanie z Mikołajem Sokołem poprowadzi również ekspert F1, jego redakcyjny kolega, pochodzący z Wałbrzycha Robert Smoczyński.

Autorskie spotkanie z Mikołajem Sokołem zaplanowane jest w kultowym miejscu, w 28. rocznicę śmierci Ayrtona Senny. Będzie to nie tylko okazja do rozmowy i do zakupu książki „Szybko, szybciej, najszybciej” wraz z możliwością uzyskania autografu, dedykacji jej autora.

Wydarzenie to także możliwość uczczenia pamięci Ayrtona Senny wybitnego mistrza Formuły 1 przy jego pomniku, stworzonym przy ulicy jego imienia. Ponadto Jerzy Mazur zaprasza do obejrzenia ekspozycji w Muzeum Górnictwa i Sportów Motorowych, poświęconą wielkiemu sportowcowi, kierowcy wyścigowemu, a przede wszystkim człowiekowi.

Twoja reakcja na artykuł?

4
80%
Cieszy
1
20%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group