Wtorek, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 2106
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Spotkanie z posłanką Mrzygłocką z okazji święta patrona dziennikarzy

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 9 lutego 2012, 13:33
Aktualizacja: 14:20
Autor: PAW
Fot. PAW
Posłanka PO Katarzyna Mrzygłocka zaprosiła przedstawicieli wałbrzyskich mediów na spotkanie z okazji przypadającego na 24 stycznia święta patrona dziennikarzy, św. Franciszka Salezego.

Z zaproszenia skorzystała grupa wałbrzyskich dziennikarzy. Posłanka Katarzyna Mrzygłocka przekazała poszczególnym redakcjom pismo o następującej treści:

"Dziennikarstwo to nie tylko zawód, ale przede wszystkim misja, którą wypełniając – edukujecie swoich Czytelników. Życzę więc Państwu wielu inspiracji i pomysłów, rozważnego pióra, zaangażowania w sprawy ważne dla miejscowości, regionu i całego kraju, a także satysfakcji oraz wiary w relacjonowanie wydarzeń i opisywanie najistotniejszych aspektów funkcjonowania społeczeństwa. Państwa codzienna praca pozwala innym wiedzieć więcej i lepiej rozumieć rzeczywistość.
Życzę też Państwu, abyście realizując swoją misję mieli na uwadze zawsze dobro drugiego człowieka. Jestem przekonana, że to najkrótsza i najbardziej przyjemna, choć wcale nie najłatwiejsza droga do pozyskania rzeszy wiernych Czytelników i szacunku zarówno ich, jak i Państwa kolegów.

Z poważaniem Katarzyna Mrzygłocka.

Posłanka Katarzyna Mrzygłocka poinformowała również, że w najbliższym czasie w Świdnicy zostanie otwarte jej biuro poselskie.

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group