Czwartek, 18 kwietnia
Imieniny: Alicji, Bogusławy
Czytających: 6565
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Spraw seniorom radość

Wtorek, 7 grudnia 2021, 6:49
Autor: red
Wałbrzych: Spraw seniorom radość
Fot. WOK Wałbrzych
Tradycją staje się nasza grudniowa akcja zbierania kartek z życzeniami dla seniorów. Te przekazane zostaną podopiecznym wałbrzyskich domów seniora. Bez Was akcja się jednak nie uda! Liczymy na Waszą pomoc! Kartki trafią do seniorów 20 grudnia. Na kartki czekamy do 17 grudnia. W tym roku akcję wspiera Biblioteka Pod Atlantami.
– Naszą misją jest sprawianie radości poprzez kulturę. W grudniu mamy jednak dodatkową misję. Chcemy by radość zagościła w sercu seniorów, podopiecznych domów seniora. W tym roku akcję Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury wspiera Biblioteka Pod Atlantami – przyznaje Jarosław Buzarewicz, dyrektor Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury.

Etatowe elfy i Mikołaj Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury 20 grudnia odwiedzą seniorów przekazując im specjalnie przygotowane prezenty. Chcemy jednak by do prezentów dołączone były wyjątkowe życzenia. Życzenia przygotowane przez mieszkańców Wałbrzycha.

Zapraszamy i zachęcamy zatem do przygotowania specjalnych kartek. Mogą to być gotowe kartki, mogą być kartki wykonane własnoręcznie. Ważne, by znalazły się w nich życzenia dla naszych seniorów.

Do wspólnej akcji zapraszamy wszystkich mieszkańców Wałbrzycha, uczniów wałbrzyskich szkół i przedszkolaki. Życzenia mogą być także w formie świątecznych obrazków.

Kartki z życzeniami dla seniorów prosimy zostawiać w siedzibach Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury – na Piaskowej Górze lub na terenie Starej Kopalni – oraz we wszystkich filiach Biblioteki Pod Atlantami do 17 grudnia.

Twoja reakcja na artykuł?

2
67%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
33%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group