Piątek, 1 marca
Imieniny: Antoniego, Dawida, Radosława
Czytających: 4738
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Sprytny 18–latek

Czwartek, 7 października 2021, 6:34
Autor: red
Wałbrzych: Sprytny 18–latek
Fot. KMP Wałbrzych
18–letni wałbrzyszanin odpowie przed sądem za oszustwa. Mężczyzna okazywał osobom wystawiającym do sprzedaży różnego rodzaju przedmioty sfałszowane potwierdzenia przelewów bankowych i w umówionych miejscach odbierał sprzęt elektroniczny.

Kilka dni temu policjanci zespołu operacyjno-rozpoznawczego oraz dochodzeniowo-śledczego drugiego komisariatu ustalili, że to właśnie 18-latek odpowiada za trzy przestępstwa, które popełnił na nieświadomych mieszkańcach Wałbrzycha. Pokrzywdzeni dysponując – jak się okazało już po dokonanych transakcjach – fałszywymi potwierdzeniami przelewów bankowych, przekazali młodocianemu wałbrzyszaninowi sprzęt w postaci dwóch telefonów komórkowych o wartości ponad tysiąca złotych oraz laptopa, gdzie w tym przypadku straty oszacowane zostały na kwotę 2200 złotych.

Zatrzymanemu w poniedziałek w miejscu zamieszkania przy ul. 11 Listopada w Wałbrzychu podejrzanemu za oszustwa grozi kara pozbawienia wolności do lat 8. W trakcie czynności procesowych młodociany przestępca przyznał się do popełnionych czynów. O losie18-latka zadecyduje teraz sąd.

Twoja reakcja na artykuł?

1
13%
Cieszy
3
38%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
13%
Złości
3
38%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group