Poniedziałek, 21 czerwca
Imieniny: Alicji, Alojzego
Czytających: 2464
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Głuszyca: Stanisław Michalik będzie promował swoją książkę

Czwartek, 26 stycznia 2012, 15:17
Aktualizacja: 15:17
Autor: opr. PAW
REGION, Głuszyca: Stanisław Michalik będzie promował swoją książkę
Fot. organizatorzy
Centrum Kultury – Miejska Biblioteka Publiczna w Głuszycy oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Głuszycy serdecznie zapraszają na spotkanie promujące książkę zatytułowaną "Głuszyckie kontemplacje. Czterdzieści opowiadań o Głuszycy". Jej autorem jest Stanisław Michalik.

Blog Stanisława Michalika "Tu jest mój dom" otrzymał we wrześniu 2011 roku, II miejsce w kategorii "miasto-region" w pierwszej edycji konkursu "Blog Day 2011".

Spotkanie odbędzie się 27 stycznia (piątek) o godz. 18.00 w Centrum Kultury w Głuszycy.

Spotkamy się z książką, autorem, ale także z wieloma znanymi osobistościami. Spodziewana jest obecność poseł Katarzyny Mrzygłockiej, Członka Zarządu Sejmiku Wojewódzkiego - Juliana Golaka, Prezesa Funduszu Regionu Wałbrzyskiego - Józefa Gruszki oraz władz Głuszycy w osobach burmistrz Alicji Ogorzelec i Starosty Powiatu Wałbrzyskiego - Roberta Ławskiego.Ponadto gośćmi będą: Romana Więczaszek z Brzegu nad Odrą i Marek Juszczak z Knurowa, autorzy wierszy o Głuszycy, swoim rodzinnym mieście.

Obok rekomendacji książki czynionej przez Prezesa Stowarzyszenia - Grzegorza Czepila i samego autora, będziemy oglądać widoki miasta i jego krajobrazy na telebimie, wysłuchamy prelekcji Juliana Golaka na temat walorów turystycznych sąsiedniej dla Wałbrzycha Ziemi Kłodzkiej. A dalej będzie królowała piosenka z towarzyszeniem gitary Teresy Pietras i Jacka Szatkowskiego.

Organizatorzy zapraszają też wszystkich obecnych na specjalnie przygotowany poczęstunek.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group