Sobota, 24 lipca
Imieniny: Kingi, Krystyny
Czytających: 2575
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Strefa zagra w piłkę

Piątek, 17 października 2014, 14:30
Aktualizacja: 14:30
Autor: PAW
Zdobyć puchar prezesa Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej to cel uczestników Halowego Turnieju Piłki Nożnej, który zostanie rozegrany 18 października w Aqua Zdroju w Wałbrzychu.

Do ostrej rywalizacji szykuje się osiem drużyn z firm działających w WSSE. Na boisko wybiegną zawodnicy z TFP Grafika, PCC Rokita, Tristone Flowtech, Faurecia Wałbrzych, Polish Assembly Centre, Toyota Motor Manufacturing Poland, NSK i INVEST-PARKU.

Jak wyjaśniają organizatorzy, czyli WSSE „INVEST-PARK” i Centrum Aktywnego Wypoczynku „Aqua Zdrój”, celem imprezy jest integracja pracowników strefy, a także wsparcie Ośrodka Socjoterapii w Wałbrzychu.
- Wszystkie drużyny wpłacają wpisowe w wysokości 200 zł. Te pieniądze przekażemy młodzieży z Ośrodka Socjoterapii, z którym „INVEST-PARK” rozpoczął współpracę już wcześniej – tłumaczy Barbara Kaśnikowska, prezes WSSE „INVEST-PARK”.

Drużyny będą obowiązywać zasady stosowane w meczach halowych piłki nożnej: skład zespołu stanowi pięciu zawodników, w tym bramkarz, i maksymalnie pięciu zawodników rezerwowych. Za przewinienia w polu karnym będzie dyktowany rzut karny. W razie remisu, zostanie rozegrana dogrywka: dwa razy po 3 minuty. Gdy i to nie przyniesie rozstrzygnięcia, zawodnicy będą strzelać po trzy rzuty karne dla każdej drużyny. Mecze eliminacyjne będą trwały dwa razy po 8 minut, a w półfinale i finale rozgrywki zostaną wydłużone do 10 minut na każdą połowę meczu.

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymają puchary, a drużynom, które zajmą miejsca od pierwszego do trzeciego, zostaną wręczone medale: od brązowego po złoty. Nagrody są przewidziane także dla najlepszego strzelca, najlepszego bramkarza i najlepszego zawodnika.

Turniej rozpocznie się o 9.30 od losowania grup eliminacyjnych. Mecze w grupach potrwają od 10.00 do 15.00. Decydujące rozgrywki rozpoczną się o 17.00 – to będzie już walka o medalowe, trzecie miejsce. Wszystko rozstrzygnie się po meczu finałowym, zaplanowanym na 17.30. Ceremonia zakończenia turnieju i wręczenia nagród zwycięzcom rozpocznie się o godz. 19.00.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group