Sobota, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 2896
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Strzelanina w biały dzień [aktualizacja 14.02]

Poniedziałek, 16 października 2017, 8:45
Aktualizacja: Środa, 18 października 2017, 13:12
Autor: red
Wałbrzych: Strzelanina w biały dzień [aktualizacja 14.02]
Fot. KMP Wałbrzych
Wczoraj około południa przy ulicy Orzeszkowej w dzielnicy Nowe Miasto postrzelony z bliskiej odległości został 38–letni mężczyzna.

Mężczyzna został postrzelony w twarz z bardzo bliskiej odległości. Na miejsce szybko wezwane zostało pogotowie ratunkowe oraz policja. 38-latek w stanie ciężkim trafił do wałbrzyskiego szpitala, gdzie natychmiast został poddany operacji. Jego stan jest poważny.

Policja i Prokuratura Rejonowa w Wałbrzychu na razie nie udzielają żadnych informacji na temat zdarzenia z uwagi na dobro śledztwa. Śledczy, którzy pracowali na miejscu zdarzenia, zebrali materiały dowodowe. Wiadomo, że postrzelony mężczyzna znajduje się pod nadzorem policji. Nie wiadomo na razie, kto jest sprawcą tego przestępstwa i czy była to jedna osoba, czy też sprawców byto więcej.
Nieoficjalnie mówi się, że do strzelaniny doszło w związku z prywatnymi porachunkami.

Aktualizacja z godziny 14.02:

Prokuratora Rejonowa w Wałbrzychu poinformowała, że w związku ze strzelaniną zatrzymanych zostało kilka osób, z których część jest dobrze znana policji i ma przeszłość kryminalną. Na razie nie postawiono jednak żadnej z zatrzymanych osób zarzutów. Zatrzymać te osoby w dużej mierze udało się dzięki monitoringowi, który zarejestrował całe zdarzenie.

Z tego, co udało nam się ustalić, poszkodowany 38-latek przeszedł operację, podczas której lekarze wyciągnęli pocisk, który przebił policzek i utkwił w okolicach kręgosłupa.

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group