Wtorek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 3794
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Kraj: Studenci cenią Toyotę

Czwartek, 26 sierpnia 2010, 7:52
Aktualizacja: 13:33
Autor: red
Wałbrzych/Kraj: Studenci cenią Toyotę
Wciąż sporo osób chce pracować w fabrykach Toyoty
Fot. red
Jak wynika z ogólnopolskich badań przeprowadzonych wśród studentów, Toyota wciąż znajduje się w czołówce firm, w których młodzi ludzie chcieliby podjąć w przyszłości pracę.

Badania zostały przeprowadzone w ramach projektu „Idealny pracodawca 2010”. Przepytanych zostało około 17 tysięcy studentów z całej Polski. W kategorii inżynieria zwyciężyła firma Skanska, a Toyota uplasowała się na 2. miejscu. To kolejny dobry wynik tej firmy, zważywszy na to, że w dwóch poprzednich edycjach Toyota również była wymieniana jako ta firma, w której spora liczba młodych ludzi widziałaby swoje miejsce w przyszłości.

Jak podaje strona internetowa: www.idealnypracodawca.pl:

- Studenci patrzą na firmy pod kątem tego, która ich zdaniem umożliwi im spełnienie ich celów zawodowych – komentuje wyniki Małgorzata Szoka, project manager media & marketing z firmy Uniwersum Polska, przeprowadzającej badanie Uniwersum Student Survey. - Oczekują oni pracy, która pozwoli im się rozwijać w firmie, która ma stabilne podstawy finansowe, dobrą reputację i która zapewni im elastyczne zatrudnienie oraz równowagę między życiem osobistym i zawodowym.

- Cieszy nas zaufanie, którym od lat darzą nas studenci. Unikalna kultura organizacyjna, stosowane metody i narzędzia pracy oraz możliwość doskonalenia swojej wiedzy i umiejętności w międzynarodowych strukturach koncernu to niewątpliwe atuty pracy w Toyocie - podkreśla Grzegorz Górski, kierownik Corporate Affairs w Toyota Motor Manufacturing Poland. – Dodatkowo w ubiegłym roku nasza fabryka uruchomiła specjalny program praktyk, w którym studenci pod okiem doświadczonego mentora realizują konkretne projekty pozwalające im wykazać się inicjatywą i kreatywnością.

Ranking „Idealny pracodawca 2010”:

Kategoria „Inżynieria”

1. Skanska
2. Toyota
3. Budimex
4. Bosch
5. Urząd Dozoru Technicznego
6. General Motors Poland
7. ABB
8. Polska Grupa Energetyczna
9. KGHM Polska Miedź
10. Siemens

Czytaj również

Komentarze (8)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group