Wtorek, 27 października
Imieniny: Iwony, Sabiny
Czytających: 2085
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Studenckie otrzęsiny

Wiadomości: Wałbrzych
Piątek, 30 października 2009, 18:03
Aktualizacja: 18:11
Autor: Dominika Krawczyk
Konkurs przelewania wody
Fot. dk
Nie tylko uczniowie podstawówek przechodzą pasowanie. Podobnie rzecz ma się ze studentami pierwszego roku PWSZ AS, którym wczoraj starsi koledzy urządzili tzw. otrzęsiny.

Impreza miała miejsce w Pubie Kontrabanda i brało w niej udział około 150 osób. - Sprzedaliśmy ponad 120 biletów – mówiła Sandra Wyszyńska, jedna z organizatorek - Ale ciągle przychodzą nowe osoby.

Faktycznie, wczorajszego wieczoru w lokalu było bardzo tłoczno. Miejsc zabrakło już przed godz. 21. Tłok nie przeszkadzał jednak studentom w zabawie, którą nakręcał dj, student trzeciego roku filologii polskiej, Kamil Łohunko.

- Ludzie bawili się bardzo dobrze, chętnie brali udział w organizowanych przez nas konkursach – wyjaśnia. – Najlepiej wypadł „hazardzista”, w którym uczestnicy najpierw dmuchając próbowali przesunąć banknot na stronę przeciwnika, później, po zakryciu oczu, zamiast w banknotu, dmuchali w podstawiony talerz z mąką. Było bardzo biało, ale wyszło zabawnie – śmieję się.

Właściwe otrzęsiny odbyły się punktualnie o północy, kiedy to pierwszoroczni ustawili się w pociąg i objeżdżali w rytm Lambady różne wyznaczone im stacje – kraje, w których odtańczyć musieli charakterystyczny dla nich taniec jak np. Zorbę w Grecji czy Polkę w Czechach. Zabawa potrwała do 4 nad ranem.

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~K. 31-10-2009 19:35
Wydaje mi się, że powinno być "po zakryciu oczu, zamiast w banknot, dmuchali w ... " Jedna literka co prawda, ale zawsze ..
~patryKamil 8-11-2009 13:18
Spoczko arcik;)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group