Poniedziałek, 26 lipca
Imieniny: Anny, Grażyny, Mirosławy
Czytających: 4189
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Duszniki Zdrój: Sukcesy zawodników Melafiru Czarny Bór

Czwartek, 11 września 2014, 12:46
Aktualizacja: 12:46
Autor: PAW
Duszniki Zdrój: Sukcesy zawodników Melafiru Czarny Bór
Fot. użyczone
Podczas Mistrzostw Polski w biathlonie letnim na nartorolkach w Dusznikach Zdroju zawodnicy UKN Melafir Czarny Bór zdobyli 5 medali.

W biegu sprinterskim IV miejsce wśród seniorów i I miejsce w rywalizacji juniorów zajął Wicemistrz Świata Juniorów Mateusz Janik - wychowanek UKN Melafir, obecnie AZS AWF Wrocław. I miejsce w rywalizacji juniorów młodszych zdobył Bartłomiej Filip, VI miejsce w kategorii juniorek młodszych zajęła Paulina Król.

W drugim dniu rywalizacji, w biegu pościgowym, Mateusz Janik zajął VI miejsce wśród seniorów i II miejsce w kategorii juniorów. Ponownie w kategorii juniorów młodszych bezkonkurencyjny okazał się Bartłomiej Filip, który na strzelnicy pomylił się tylko jeden raz, a wśród juniorek młodszych III miejsce zajęła Paulina Król.

Wśród seniorów w biegu sprinterskim i pościgowym najlepszy okazał się Krzysztof Pływaczyk - wychowanek UKN Melafir, obecnie BKS WP Kościelisko.

Udany debiut na nartorolkach zaliczyli również: Karolina Trzaska, Natalia Surdyka i Tomasz Jurczak - byli zawodnicy MUKN Pod Stróżą Miszkowice, a obecnie AZS AWF Wrocław.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group