Czwartek, 17 czerwca
Imieniny: Alberta, Laury
Czytających: 1911
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Świebodzice: Świątecznie z przedsiębiorcami

Czwartek, 25 grudnia 2014, 6:25
Aktualizacja: 8:45
Autor: opr.red.
Region: Świebodzice: Świątecznie z przedsiębiorcami
Fot. www.swiebodzice.pl
W piątek, 19 grudnia, w sali Miejskiego Domu Kultury odbyło się doroczne spotkanie Burmistrza Miasta Świebodzice i Przewodniczącego Rady Miejskiej z przedsiębiorcami. W świątecznej atmosferze przedstawiciele władz miasta podziękowali zaproszonym gościom za aktywne uczestnictwo w życiu miasta i wspieranie przedsięwzięć kulturalnych i społecznych.

Świąteczne spotkanie rozpoczął występ wokalny dziewcząt ze świdnickiego Studia Artystycznego Katharsis - Nikoli Makowskiej i Aleksandry Ziemby. Wokalistki roztoczyły przed zebranymi wyjątkową atmosferę Bożego Narodzenia rozczulającymi wykonaniami kolęd i piosenek świątecznych.

Po mini recitalu głos zabrał burmistrz Świebodzic, gospodarz piątkowej uroczystości. Składając życzenia gościom, burmistrz przywołał słowa szekspirowskiego "Sonetu LII", porównującego Boże Narodzenie do najrzadszych kamieni rozdzielających perły w naszyjniku. Akcentując niepowtarzalną atmosferę świąt Narodzenia Pańskiego burmistrz podziękował przybyłym za działalność na polu gospodarczym, a także zaangażowanie i aktywność przy organizowanych przez gminę uroczystościach i imprezach kulturalnych, życząc jednocześnie, aby swój zapał kontynuowali w nadchodzącym roku. Życzenia i słowa wdzięczności złożył również Przewodniczący Rady Miejskiej dr Łukasz Kwadrans, a dziekan Dekanatu Świebodzickiego, ksiądz prałat dr Jan Gargasewicz przekazał boże błogosławieństwo.

W dowód wdzięczności za działalność na rzecz miasta przedsiębiorcy i przedstawiciele organizacji współpracujących z Gminą Świebodzice otrzymali dyplomy i utrzymane w świątecznym klimacie symboliczne prezenty. Uroczystość zakończyło współdzielenie opłatkiem.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group