Niedziela, 13 czerwca
Imieniny: Antoniego, Lucjana
Czytających: 2565
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szczawno - Zdrój: Święto miłośników rajdów w Tesco

Niedziela, 30 października 2011, 10:57
Aktualizacja: Poniedziałek, 31 października 2011, 8:02
Autor: Sven
Szczawno - Zdrój: Święto miłośników rajdów w Tesco
Fot. Sven
Dobrze zapowiadający się kierowca rajdowy młodego pokolenia Szymon Kornicki i znający ten sport od podszewki Jerzy Mazur, rajdowe samochody i profesjonalny symulator jazdy. To wszystko można było zobaczyć w sobotę w Pasażu w Tesco.

Przez kilka godzin w Pasażu w Tesco w Szczawnie-Zdroju dziesiątki osób próbowało swoich sił na symulatorach jazdy. Była to eliminacja do niedzielnego finału, w którym zmierzy się 16 zawodników. Najlepsi będą się mogli zmierzyć w wyścigu na czas z Jerzym Mazurem, Szymonem Kornickim i jego pilotem Robertem Hundlą.

Do dyspozycji uczestników zabawy udostępniono także używany przez profesjonalnych kierowców WRC symulator o oznaczeniu 601 G-Motion. Urządzenie to wyposażone jest w system pneumatycznych tłoków, które reagują wychyleniem na każde naciśnięcie pedału gazu, hamulca czy skręt kierownicą.

W trakcie konferencji prasowej zarówno Jerzy Mazur jak i Szymon Kornicki zapowiadali walkę w niedzielnym finale, a pilot Robert Hundla zastanawiał się czy wziąć w nim udział, żeby się nie okazało, że jest z całej trójki najlepszy.

W niedzielę można jeszcze uzupełnić stawkę finalistów. Jest jeszcze osiem miejsc.

Zapraszamy w niedzielę do Tesco. Zapowiada się popołudnie pełne emocji. Już od 12:00 odbędą się pokazy jazdy samochodami rajdowymi, a finał i rozdanie nagród o 17:30.

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group