Wtorek, 5 marca
Imieniny: Adriana, Oliwii
Czytających: 3785
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce: Sylwia Dąbrowska potwierdziła start

Poniedziałek, 5 lutego 2024, 10:31
Aktualizacja: 12:57
Autor: red
REGION, Boguszów-Gorce: Sylwia Dąbrowska potwierdziła start
Fot. użyczone
Burmistrz Boguszowa–Gorc Sylwia Dąbrowska oficjalnie potwierdziła informację, że będzie ponownie ubiegać się o stanowisko burmistrza.
- 7 kwietnia odbędą się wybory samorządowe. Tak, będę w nich kandydować na Burmistrza Boguszowa-Gorc. Dlaczego? Od czerwca 2021 roku pokazałam, że można rozwijać miasto, skutecznie pozyskiwać środki na inwestycje, projekty społeczne i co najważniejsze je realizować. Ostatnia kadencja rozpoczęła się od aresztowania byłego burmistrza i skandali z udziałem niektórych radnych miasta. Od kiedy jestem burmistrzem w Boguszowie-Gorcach po prostu jest normalnie. Realizuję wizję rozwoju Boguszowa-Gorc, pozyskuję środki na infrastrukturę, dbam o sprawy społeczne - mówi Sylwia Dąbrowska.

Burmistrz podkreśla, że najważniejszą obecnie inwestycją realizowaną w mieście, jest budowa obwodnicy Boguszowa.

- W tym roku do Polski trafią wreszcie olbrzymie środki z UE. Gwarantuję, że wiem, co zrobić, aby nasze miasto skorzystało z nich w maksymalnej wysokości. To oznacza kolejne inwestycje i ich realizację w stu procentach, bez konieczności oddawania zdobytych środków, co miało miejsce w efekcie zaniedbań moich poprzedników. Nie jestem sama. Stworzyłam zespół specjalistów, którzy codziennie pracują na rzecz mieszkańców naszego miasta w obszarze inwestycji, edukacji, pomocy społecznej, kultury czy rekreacji. Wszystko po to, żeby boguszowianie żyli w normalnym mieście, z którym się mogą utożsamiać - kontynuuje burmistrz.

W kolejnych dniach Sylwia Dąbrowska przedstawi kandydatki i kandydatów do Rady Miasta Boguszowa-Gorc. Przedstawi także program dla miasta, czyli kontynuację działań rozpoczętych w ciągu ostatnich dwóch lat.

Twoja reakcja na artykuł?

23
27%
Cieszy
8
9%
Hahaha
1
1%
Nudzi
1
1%
Smuci
2
2%
Złości
50
59%
Przeraża

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group