Piątek, 15 stycznia
Imieniny: Domosława, Pawła
Czytających: 4837
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Szczegółowe wyniki wyborów do Rady Miasta

Czwartek, 27 listopada 2014, 7:13
Aktualizacja: 7:13
Autor: opr. PAW
Wałbrzych: Szczegółowe wyniki wyborów do Rady Miasta
Fot. red.
Na prośbę naszych Czytelników prezentujemy szczegółowe wyniki wyborów do Rady Miasta Wałbrzycha z uwzględnieniem głosów wszystkich startujących kandydatów.

Okręg wyborczy nr 1 (Podzamcze, Książ, Lubiechów):

PSL – 719 głosów:

Wiesław Frankowski – 231
Danuta Jurczyńska-Job – 182
Dariusz Jędrzejak – 23
Wojciech Rączkowski -49
Jolanta Zarzycka – 51
Jadwiga Kamińska – 59
Hanna Kowalik – 27
Andrzej Nowakowski – 16
Paweł Dajczman – 27
Justyna Piela – 54

PiS – 1193 głosy:

Mirosław Bartolik – 523 (wszedł do Rady)
Jerzy Langer – 223
Roman Piątkowski – 40
Wiktoria Lewandowska – 42
Lilianna Antoniuk-Jeziurska – 19
Wawrzyniec Laska – 104
Ryszard Rychlik – 45
Barbara Kułyków – 23
Krystyna Wierzchucka – 63
Jerzy Wieczorek – 61

PO – 3418 głosów:

Artur Torbus – 701 (wszedł do Rady)
Maria Romańska – 571 (weszła do Rady)
Małgorzata Wiłkomirska – 1037 (weszła do Rady)
Mariola Kraus – 185
Piotr Kraczkowski – 282 (wszedł do Rady)
Zenon Sułkowski – 46
Gerard Stramka – 86
Jarosław Kopeć – 37
Alicja Daleczko – 262
Michael Liguz – 211

SLD – 683 głosy:

Zdzisław Tomczak – 315
Krystyna Klimas – 66
Radosław Białkowski – 53
Grażyna Raczyńska – 50
Rafał Malinowski – 13
Iwona Lechert – 13
Ryszard Smoliński – 26
Zenon Mielczarek – 78
Anna Pietrzak – 26
Roman Maciaszek – 43

Nowa Prawica Janusza Korwin-Mikke – 189 głosów:

Jakub Śmierzchalski – 95
Wojciech Buczek – 10
Bartosz Rydel – 17
Paweł Kowalczyk – 7
Katarzyna Gruntkowska – 9
Beata Danielak – 27
Małgorzata Szmigiel – 24

Lepszy Wałbrzych – 844 głosy:

Zdzisław Dobrowolski – 129
Teresa Augustyniak – 49
Leszek Solarek – 161
Elżbieta Polewska – 90
Henryk Filipek – 43
Zofia Wawrzyniak – 40
Marek Henczka – 97
Halina Noworolska-Libal – 63
Zdzisław Siwak – 58
Jerzy Frajnagiel – 114

WWS – 809 głosów:

Magdalena Rotuska-Korbel – 197
Jarosław Cieśla – 117
Dariusz Góralewicz – 136
Grzegorz Drzewiecki – 62
Aleksandra Rosiak – 75
Tomasz Jurek – 40
Marek Wlaźlak – 12
Aneta Siodłak – 25
Beata Gierega – 4
Dariusz Lenda – 141

Okręg wyborczy na r 2: (Piaskowa Góra, Szczawienko):

PSL – 443 głosy:

Katarzyna Mrowiec – 117
Paweł Ryziewicz – 15
Zbigniew Detyna – 35
Jadwiga Kamińska – 79
Katarzyna Sadowska – 37
Stanisław Białowąs – 14
Marian Gawryś – 46
Katarzyna Banasik – 30
Maria Chwastyk – 10
Jędrzej Kłosowski – 60

PiS – 1482 głosy:

Giovanni Roman – 567
Dariusz Kołubka – 119
Sławomir Bielakiewicz – 65
Elżbieta Fołtyn-Żmuda – 51
Krzysztof Kasperowicz – 27
Barbara Ławrynowicz – 38
Wojciech Czerwiński – 25
Anetta Bibrowicz – 6
Mateusz Strauch – 13
Renata Wierzbicka – 571 (weszła do Rady)

PO – 3535 głosów:

Alina Szełemej – 2208 (weszła do Rady)
Andrzej Mielczarek – 558 (wszedł do Rady)
Tadeusz Mazurkiewicz – 317 (wszedł do Rady)
Paweł Isański – 62
Magdalena Kowalska – 79
Piotr Janyga – 62
Violetta Otok – 24
Andrzej Węgrzyn – 28
Iwona Puszkar – 48
Mariusz Kalinowski – 149 (wszedł do Rady)

SLD – 713 głosów:

Szymon Heretyk – 310
Regina Dembska – 85
Andrzej Mielczarek – 77
Norbert Grabowski – 31
Sebastian Makowski – 31
Barbara Rogalska – 16
Grażyna Sokołowska – 28
Tomasz Sowa – 60
Gabriela Gajdur – 13
Sławomir Widera – 62

Nowa Prawica Janusza Korwin-Mikke – 180 głosów:

Szymon Nowak – 80
Jerzy Kurek – 8
Joanna Blitek – 22
Grażyna Błaszkowska – 5
Tomasz Makielak – 32
Karolina Bartczak – 4
Ryszard Jaroszewski – 12
Paula Tomasik – 17

Lepszy Wałbrzych – 821 głosów:

Danuta Marosz – 394
Kazimierz Masiuk – 34
Bogusława Czupryn – 94
Andrzej Hubczak – 85
Elżbieta Wysowska – 17
Piotr Rogowski – 8
Anna Juszczyszyn-Sroka – 75
Zbigniew Florek – 23
Teresa Ziegler – 82
Wojciech Krajewski – 9

WWS – 257 głosów:

Jacek Ludziak – 85
Katarzyna Modrzejewska – 54
Mateusz Orzechowski – 9
Teresa Piwowar – 24
Michał Machowski – 3
Zdzisława Tustanowska – 6
Leszek Nurkiewicz – 22
Krzysztof Kamiński – 6
Piotr Pyczek – 6
Teresa Dzielińska – 42

Okręg wybroczy nr 3: (Biały Kamień, Sobięcin):

PSL – 380 głosów:

Piotr Zimnicki – 76
Sebastian Bugajski – 62
Tomasz Kurowski – 29
Małgorzata Mergalska – 26
Karolina Kolasińska – 49
Aleksander Szumigała – 31
Sandra Ławicka – 13
Aleksandra Prokop - 26
Zofia Domagała – 38
Agnieszka Hajnold – 30

PiS – 655 głosów:

Marek Mucha – 364
Marta Filipowska – 84
Leszek Blesiński – 51
Aneta Gąska – 55
Alicja Długosz – 23
Jacek Czwojdziński – 9
Piotr Mendel – 8
Jan Ligęza – 22
Barbara Klonowska – 11
Bogdan Zazulak – 28

PO – 1809 głosów:

Krystyna Olanin – 603 (weszła do Rady)
Andrzej Welc – 208
Henryk Furman – 256 (wszedł do Rady)
Anna Cyrybulka – 35
Dariusz Stawowy – 245
Anna Grabowska – 127
Tomasz Straszewski – 50
Artur Wylandowski – 93
Agnieszka Wierzelewska – 58
Daniel Marzec – 134

SLD – 447 głosów:

Mariusz Kotarba – 155
Daria Lorens – 34
Mateusz Rambacher – 93
Ewa Gabryszczak – 16
Patryk Piekaj – 24
Zygmunt Gutkowski – 8
Aneta Kwiatek-Runowska – 7
Zdzisław Jeczeń – 9
Dorota Szudzińska – 26
Emil Nowak – 75

Nowa Prawica Janusza Korwin-Mikke – 199 głosów:

Łukasz Nowakowski – 81
Magdalena Pilarska-Osiecka – 69
Damian Stolarczyk – 13
Anna Wyrwisz – 7
Marcin Matysek – 10
Marek Wołoszyn – 5
Oliwia Turczyn – 14

Lepszy Wałbrzych – 711 głosów:

Stefania Pawełek – 266 (weszła do Rady)
Stanisław Kuźniar – 29
Elżbieta Polewska – 66
Katarzyna Duda – 79
Mariusz Kacała – 73
Józef Szostak – 72
Joanna Kopiel – 19
Ryszard Chaliński – 21
Jacek Sochański – 0
Marek Dolat – 86

WWS – 1435 głosów:

Ryszard Nowak – 913 (wszedł do Rady)
Jolanta Głogowska – 133
Ewa Liolis – 79
Ryszard Walusiak – 22
Sebastian Grempka – 10
Justyna Lubowska – 11
Justyna Półkoszek – 205 (weszła do Rady)
Piotr Trytek – 27
Arseniusz Szmyd – 16
Katarzyna Woźniak – 19

Okręg wyborczy nr 4: (Stary Zdrój, Nowe Miasto, Poniatów, Rusinowa, Julianów, Kozice):

PSL – 391 głosów:

Jolanta Łatka – 78
Anna Sagalara – 57
Piotr Lasek – 43
Tadeusz Michalski – 37
Bogdan Wierciński – 15
Robert Olejniczak – 33
Daniel Bacior – 15
Iwona Kijak – 40
Małgorzata Sikora – 36
Anna Burda – 37

PiS – 1144 głosy:

Cezary Kuriata – 359 (wszedł do Rady)
Paweł Orfin – 270
Andrzej Musiał – 242
Justyna Dziumak – 11
Adrian Ziątek – 138
Piotr Jurkanis – 12
Kazimierz Grabowski – 44
Czesław Lerach – 2
Małgorzata Taraszko – 14
Elżbieta Kwiatkowska-Wyrwisz – 52

PO – 2738 głosów:

Tomasz Senyk – 452 (wszedł do Rady)
Daniela Sprytula – 168
Anatol Szpur -707 (wszedł do Rady)
Adela Świecka – 69
Dariusz Mrozicki – 282
Mirosława Lasek-Gruszewska – 173
Jacek Szwajgier – 367 (wszedł do Rady)
Jolanta Kocan – 75
Marek Rosiak – 112
Krzysztof Kalinowski – 333

SLD – 440 głosów:

Krzysztof Paciepnik – 244
Ewa Jarema – 60
Danuta Szymala – 42
Marek Kaczanowski – 21
Renata Lipińska – 18
Monika Znamiec – 8
Mateusz Wyrzykowski - 8
Beata Zielińska – 8
Zbigniew Jóźwiakowski – 23
Sabina Poczta – 8

Nowa Prawica Janusza Korwin-Mikke – 160 głosów:

Damian Danielak – 87
Mariusz Szmigiel – 17
Tomasz Wyrwisz – 4
Piotr Śmietana – 13
Agnieszka Retlinger – 10
Joanna Gruntkowska – 4
Karolina Jachowicz – 8
Sylwester Przybyła – 17

Lepszy Wałbrzych – 359 głosów:

Dorota Bekier – 38
Mirosława Lubińska – 100
Krystyna Bartoszyńska – 17
Krzysztof Kobielec – 15
Jerzy Siatkowski – 54
Wojciech Karczewski – 16
Grzegorz Zborowski – 20
Irena Gardzielewska – 33
Mirosława Kulińska – 18
Jolanta Werner – 48

WWS – 1238 głosów:

Alicja Rosiak – 446 (weszła do Rady)
Mariusz Rewers – 285
Beata Kardela-Frączek – 68
Emilia Judkiewicz – 41
Dawid Gadowski – 167
Magdalena Wysocka – 110
Marta Swoboda – 26
Karolina Galus – 11
Paweł Pałczyński – 58
Rafał Pośpiech – 26

Okręg wyborczy nr 5: (Śródmieście, Podgórze, Glinik):

PSL – 502 głosy:

Radosław Kycia – 74
Marzena Kamińska – 51
Larysa Pacek – 67
Kamila Wybraniec – 76
Roman Janiszek – 29
Andrzej Zawichowski – 57
Roksana Tobiasz – 34
Alina Tomczak – 71
Sylwester Sabala – 21
Marzena Radoła – 22

PiS – 1021 głosów:

Beata Mucha – 471 (weszła do Rady)
Aleksandra Makowska-Prochera – 100
Tomasz Maciejowski – 74
Jolanta Łoś – 35
Robert Bronisławski – 35
Elżbieta Orzechowska – 20
Łukasz Pielaszek – 62
Grzegorz Szepelak – 131
Piotr Jurgielewicz – 28
Krzysztof Sidor – 65

PO – 1880 głosów:

Marek Rząsowski – 670 (wszedł do Rady)
Sylwester Bernatowicz – 191
Anna Mirocha – 181
Aldona Gordziejewska – 36
Michał Jóskowski – 118
Teresa Wyszowska – 206
Renata Wasąg – 46
Paweł Zabłotny – 52
Włodzimierz Jurkiewicz – 40
Piotr Kwiatkowski – 339 (wszedł do Rady)

SLD – 610 głosów:

Krzysztof Gołosz – 209
Elżbieta Filipek – 55
Dariusz Lipiński – 80
Arletta Lenkiewicz – 44
Krzysztof Strzelec – 29
Sławomir Kaczmarek – 102
Paulina Biskup – 12
Wanda Dziuban – 15
Dorota Jakubiak – 11
Romuald Szałata – 53

Nowa Prawica Janusza Korwin-Mikke – 207 głosów:

Agnieszka Rzeszuta – 109
Paweł Hofman – 38
Monika Szymańska – 4
Sebastian Drapała – 21
Maria Cegielska – 7
Marcin Kuchta – 12
Joanna Żywocka – 16

Lepszy Wałbrzych –743 głosy:

Zygmunt Nowaczyk – 239 (wszedł do Rady)
Robert Rozmuski – 143
Magdalena Sawicka – 33
Maciej Żak – 46
Marek Podczasiak – 45
Tadeusz Skrężyna – 27
Wanda Radłowska – 16
Katarzyna Olszewska – 17
Violetta Grusiecka-Hołda – 9
Wiesław Bielawski – 168

WWS – 1135 głosów:

Mariusz Piejko – 273 (wszedł do Rady)
Marcin Górecki – 146
Żanetta Ściupider-Skrzypczak – 46
Jolanta Łakomy – 55
Lesław Rutka – 135
Jarosław Szlawski – 97
Grzegorz Parys – 192
Hanna Kozicka – 55
Krzysztof Płoski – 54
Anita Rybczyńska - 82

Czytaj również

Komentarze (15) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group