Sobota, 6 marca
Imieniny: Agnieszki, Róży, Wiktora
Czytających: 2331
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Szczerze o wielkim mieście… Wałbrzychu – FELIETON

Sobota, 4 grudnia 2010, 13:15
Aktualizacja: Niedziela, 5 grudnia 2010, 14:51
Autor: AV
W ramach wstępu chciałam tylko powiedzieć, że mam nadzieję, że te felietony będą miłą i skuteczną odmianą od męczących tematów politycznych.

Sztuką jest napisać o rzeczach znanych, przedyskutowanych, czasem wręcz banalnych z całkiem nowej perspektywy. Sztuką jest zmieniać ludzkie myślenie, poglądy, zdanie w tematach, które już znamy. Sztuką jest napisać o rzeczach małych i prozaicznych tak, żeby na nowo "rozbłysły swoim światłem".

Podobno jedyną rzeczą stałą na tym świecie są zmiany. A więc wspólnie z Wami chcę zmienić utarty sposób myślenia i postrzegania rzeczywistości. Może te felietony zmienią coś w nas, w naszym życiu, otoczeniu, zmienią nasze myśli.

Będę tutaj poruszać tematy tak znane i tak różne, z tak wielu dziedzin i momentami tak banalne, że każdy z Was będzie mógł dołożyć swoje pięć groszy!

Poruszę tematy męskie (samochody, kobiety itd., ich postrzeganie świata ) i tematy damskie (moda, mężczyźni, rodzina itp., ich postrzeganie świata). Być może zmienię pogląd, że kobiety są z wenus, a mężczyźni z marsa? Poruszę tematy wspólne: wychowywanie dzieci i relacje w związkach. Będę pisać o miłości, temacie niewyczerpanym. O tej pierwszej, dzięki której mamy "motyle w brzuchu", i o tej utraconej, przez którą zdarza nam się płakać. O przyjaźni prawdziwej i może trochę czasu poświecimy tak częstemu nadużywaniu słowa "PRZYJACIEL".

Porozmawiamy o zaufaniu, o relacjach w pracy, o tym czy naprawdę jesteśmy w dobrych rękach korzystając z porad doradców, sprzedawców. Czy idąc do restauracji na obiad lub kolację, zostaniemy obsłużeni jak należy? Podyskutujemy o podróżach, o miejscach, które są piękne i ważne dla Was. O polityce....o niej postaram się nie pisać, bo jest męcząca sama w sobie (chyba, że czytelnicy zadecydują inaczej). Będę pisać, z Waszą pomocą, o sprawach, rzeczach, zdarzeniach, które nas wszystkich denerwują, które są absurdalne, a czasem wręcz głupie i doprowadzają wielu z nas do tak zwanej szewskiej pasji lub są tak piękne i niezwykłe, że głupotą byłoby o nich nie napisać. Religia to opium dla ludzi czy może przebrzmiałe zjawisko podszyte "kolorowymi światełkami i prezentami", a nazwane tradycją? A może to silna wiara, a w krok za nią uczynki? O tym też podyskutujemy.

Obiecuję, że felietony będą szczere do bólu, czasami wręcz kontrowersyjne. Wszystko, co tutaj znajdziecie, będzie podparte doświadczeniami moimi lub Waszymi. Przypatrzę się obsłudze w salonach samochodowych, centrach handlowych, sklepikach i restauracjach. Napiszę, kto jest godny Waszej uwagi i gdzie możecie liczyć na prawdziwe, rzetelne informacje. W moich "wycieczkach" pomagać mi będzie grupa ludzi, którzy są profesjonalistami w poszczególnych dziedzinach.

Drodzy Czytelnicy! To Wy będziecie współtworzyć te felietony i to od Was zależy, czy będzie "Szczerze o wielkim mieście… WAŁBRZYCHU "

Już teraz potrzebuję Waszej pomocy.
PYTANIE: Co ma być tematem następnego artykułu?
Czekam na Wasze propozycje pod e-mailem: avwalbrzyszek@onet.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (51) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group