Poniedziałek, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 6042
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Szełemej wraca do szpitala

Piątek, 15 lipca 2022, 11:12
Aktualizacja: 11:17
Autor: red
Wałbrzych: Szełemej wraca do szpitala
Fot. archiwum
Dzisiejsza decyzja Sądu Okręgowego w Świdnicy oznacza przywrócenie dr Romana Szełemeja do pracy w Specjalistycznym Szpitalu im. dra Alfreda Sokołowskiego.

Sąd Okręgowy w Świdnicy zadecydował o przywróceniu Romana Szełemeja do pracy na poprzednim stanowisku oraz na takich samych warunkach finansowych jak dotychczas. Wyrok nie jest prawomocny. Szpital ma ponadto zwrócić Romanowi Szełemejowi 26 tysięcy złotych kosztów sądowych.

- Dzisiaj, po 11 miesiącach procesu, Sąd Pracy w Świdnicy przywrócił mnie do pracy na poprzednio zajmowanym stanowisku w Specjalistycznym Szpitalu im. dra Alfreda Sokołowskiego. Po całkowicie bezprawnym zwolnieniu mnie z pracy, w najbliższy poniedziałek przekroczę znowu progi mojego ukochanego szpitala. Sąd w swoim wyroku orzekł, że wszystkie rzekome zarzuty pod moim adresem były nieprawdziwe. Chciałbym bardzo podziękować pracownikom szpitala, wałbrzyszanom i wszystkim tym, którzy wspierali mnie w walce o moje dobre imię. Dzisiejszy dzień kolejny raz potwierdza dewizę, którą często się posługuję... nigdy nie wolno się poddawać - podsumowuje wyrok Roman Szelemej.

Twoja reakcja na artykuł?

124
50%
Cieszy
15
6%
Hahaha
5
2%
Nudzi
3
1%
Smuci
40
16%
Złości
62
25%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (126)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group