Wtorek, 5 marca
Imieniny: Adriana, Oliwii
Czytających: 3766
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Szybka reakcja na wagę życia

Piątek, 9 lutego 2024, 7:32
Aktualizacja: 11:14
Autor: red
Wałbrzych: Szybka reakcja na wagę życia
Fot. KMP Wałbrzych
Kiedy w środowy wieczór na numer alarmowy centrum powiadamiania ratunkowego zadzwoniła zdenerwowana starsza kobieta i oświadczyła, że jej koleżance najprawdopodobniej coś jej stało, policjanci prewencji z drugiego komisariatu niezwłocznie udali się pod wskazany adres.

Było po godzinie 18:00, kiedy policjanci otrzymali sygnał z centrum powiadamiania ratunkowego od 69-latki zaniepokojonej stanem zdrowia swojej koleżanki. Młodsza z kobiet oświadczyła, że miała odebrać znajomą ze szpitala po zabiegu, ale ta ponoć nawet do placówki medycznej nie dotarła. Poproszeni o pomoc policjanci drugiego komisariatu niezwłocznie pojechali na ul. Giserską na Stary Zdrój.

Jako że po drugiej stronie drzwi nikt nie odpowiadał, mundurowi podjęli decyzję o siłowym wejściu do środka i w łazience znaleźli leżącą kobietę. Nie było z nią żadnego kontaktu. Była nieprzytomna. Dzielnicowi udzielili więc poszkodowanej niezbędnej pierwszej pomocy i nadzorowali czynności życiowe, a na miejsce wezwali zespół ratownictwa medycznego, który ostatecznie przewiózł 74-latkę do szpitala, gdzie seniorką zajęli się już specjaliści. Policyjna interwencja miała więc szczęśliwe zakończenie.

Twoja reakcja na artykuł?

10
63%
Cieszy
1
6%
Hahaha
1
6%
Nudzi
1
6%
Smuci
0
0%
Złości
3
19%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group