Czwartek, 5 sierpnia
Imieniny: Mariana, Marii, Stanisława
Czytających: 2719
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: T. Love na start Dni Wałbrzycha

Sobota, 3 września 2011, 7:57
Aktualizacja: 16:55
Autor: MA
Wałbrzych: T. Love na start Dni Wałbrzycha
Fot. MA
Od wczoraj trwają obchody Dni Wałbrzycha. Czy warto w nich uczestniczyć? Pozytywną odpowiedź na to pytanie mamy już po pierwszym dniu!

Piątkowy wieczór był pełen atrakcji. To dzień, od którego zaczynamy wielkie wałbrzyskie świętowanie. Nie brakowało rozrywki. Po 18 na scenie pojawili się wałbrzyscy DJ-e, a przygotowaniem do „głównego dania wieczoru_ był zespół Fragnatic. Na zakończenie dnia tuż przed godziną 21 wystąpił zespół T. Love.

Obecna trasa koncertowa zespołu rozpoczyna się właśnie od Wałbrzycha. Podczas występu na placu przy ulicy Kusocińskiego nie zabrakło znanych hitów takich jak choćby „IV Liceum”, „King” czy „Stokrotka”. Pojawiły się też i nowe produkcje. Swoją obecnością artyści włączają się w świętowanie wałbrzyszan. Ponadto ich trasa promuje jubileuszową płytę „T.Lovestory”, która zawiera najważniejsze elementy dyskografii grupy. Reklamowana jest także przy tej okazji książka pod tytułem „Muniek”. To wywiad – rzeka opisujący losy lidera zespołu.

Sam koncert odbył się w bardzo hucznej atmosferze. Przedział wiekowy praktycznie nie obowiązywał. Przy znanych i nowych kawałkach bawili się zarówno ci, którzy znają zespół od kołyski jak i młode pokolenia. Pod sceną fani podzielili się na kilka grup, które we własnych kręgach bawiły się przy muzyce. Pozytywna atmosfera udzielała się każdemu.

Porządku pilnowały służby ochrony oraz Policja, które pomimo dużej liczby uczestników koncertu sprawnie dbały o bezpieczeństwo.

Impreza zakończyła się kilkanaście minut po godzinie 22, choć zgromadzeni pod sceną fani nie chcieli się z tym faktem pogodzić.

Czytaj również

Komentarze (15) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group