Poniedziałek, 25 stycznia
Imieniny: Miłosza, Pawła
Czytających: 1803
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szczawno Zdrój: Tańczyli towarzysko w Szczawnie Zdroju

Piątek, 16 maja 2014, 10:06
Aktualizacja: 10:07
Autor: PAW
Szczawno Zdrój: Tańczyli towarzysko w Szczawnie Zdroju
Fot. użyczone
W niedzielę 11 maja w Teatrze Zdrojowym im. Henryka Wieniawskiego odbył się II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Szczawna–Zdroju.

Udział w nim wzięły pary taneczne zarówno w kategoriach rekreacyjnych, jak i sportowych. Tancerze reprezentowali 15 Szkół Tańca, m.in. z Wrocławia, Wałbrzycha, Kłodzka czy Kamiennej Góry. Rywalizację sportową par oceniała Komisja Sędziowska.

Podczas Turnieju tancerze zaprezentowali repertuar tańców latynoamerykańskich: sambę, cha chę, rumbę, jive’a i pasodoble oraz tańców standardowych: walca angielskiego, tango, walca wiedeńskiego, quickstepa oraz fokstrota. Dodatkową atrakcją okazał się występ dzieci i młodzieży w grupowych układach „Hip hop kids” oraz „video clip dance”.

Na Turnieju zaprezentowały się również pary wysokiej klasy sportowej „B”, dzięki którym można było podziwiać wspaniałe stroje i oryginalne choreografie w przepięknej scenerii Teatru Zdrojowego w Szczawnie-Zdroju.

Nagrody w postaci pucharów, medali i dyplomów zostały wręczone przez Burmistrza Szczawna-Zdroju oraz kierownika Turnieju –Dawida Wiśniewskiego dla wszystkich par tanecznych.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group