Sobota, 2 lipca
Imieniny: Marii, Urbana
Czytających: 6531
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Targi zajęć pozalekcyjnych w Victorii

Wtorek, 27 września 2016, 10:01
Aktualizacja: 12:03
Autor: red.
Wałbrzych: Targi zajęć pozalekcyjnych w Victorii
Fot. Robert Bajek
W miniona sobotę i niedzielę na terenie wałbrzyskie Galerii Victoria zorganizowano targi zajęć pozalekcyjnych. Gościem specjalnym wydarzenia była Julia Wróblewska.

Targi były znakomitą okazją do zapoznania się z ofertą zajęć pozalekcyjnych dla dzieci i młodzieży, oferowaną przez wałbrzyskie instytucje, kluby, organizacje, stowarzyszenia i szkoły. Swoje oferty przedstawiły między innymi takie instytucje jak Muzeum Porcelany w Wałbrzychu, Zespół Pieśni i Tańca "Wałbrzych", Kinder Volleyball, Szkółka Pływacka "Wodnik", Przystanek ROBOT, Klub Taekwon-Do "TAIPAN", Uniwersytet Dziecięcy Unikids, Helen Doron - Early English i wiele innych.

Podczas targów nie zabrakło oczywiście wielu atrakcji dla najmłodszych: były gry i zabawy, malowanie twarzy, kolorowe balony, rozweselający dzieci klauni Klara i Patryk, były warsztaty dla najmłodszych i konkursy, w których nagrodami były wprawki szkolne a gość specjalny targów - Julia Wróblewska opowiadała o pracy na planie filmowym, o swoich planach i dalszej karierze i o tym jak pogodzić zawód aktora z nauką. Każdy zainteresowany mógł oczywiście dostać autograf Julii Wróblewskiej i zrobić sobie z nią zdjęcie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group