Piątek, 19 sierpnia
Imieniny: Bolesława, Juliana
Czytających: 2640
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Taszka uratowana

Sobota, 25 czerwca 2016, 14:02
Aktualizacja: 14:04
Autor: red
Wałbrzych: Taszka uratowana
Fot. użyczone
W czwartek 23 czerwca inspektorzy Fundacji „Na Pomoc Zwierzętom”, w asyście policji, przeprowadzili interwencję na ul. Orkana w Wałbrzychu.

Tym razem sprawa dotyczyła starszej już suczki w typie husky. - Byliśmy u Taszki w marcu na kontroli, która nie wykazała złych warunków. Pies miał czysto, był wyczesany, a w miskach było świeże jedzenie i woda. Jednak okazało się, że przez większość czasu psem zajmowali się okoliczni mieszkańcy, którzy w końcu powiedzieli dość – mówią inspektorzy Fundacji.

Właściciel nie karmił zwierzęcia, nie dbał o nie, a najgorsze, że nie widział w tym nic złego. Suczka została odebrana, gdyż opiekun chciał ją uśpić z powodu starości.
- Nie godzimy się na to. Taszka ma 12 lat i nadwagę, ale poradzimy sobie z tym. To jeszcze nie powód, by kończyć jej życie. Szukamy dla niej odpowiedzialnego domu na ostatnie lata jej życia. Przyjaciela, który okaże jej serce, podrapie za uchem, po brzuszku. Sunia jest bardzo przyjazna, spragniona kontaktu z człowiekiem. Telefon w sprawie adopcji 663 482 064 – nie odpowiadamy na smsy – informują inspektorzy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group