Wtorek, 21 września
Imieniny: Jonasza, Mateusza
Czytających: 2540
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Jedlina-Zdrój: Teleopieka wyróżniona!

Piątek, 28 lutego 2020, 6:39
Aktualizacja: Sobota, 29 lutego 2020, 9:09
Autor: red.
REGION, Jedlina-Zdrój: Teleopieka wyróżniona!
Fot. użyczone
Gmina Jedlina–Zdrój znalazła się w ścisłym gronie finalistów konkursu "Innowacyjny Samorząd 2020", organizowanego przez Ministerstwo Rozwoju.

W minioną środę w siedzibie Ministerstwa Rozwoju odbyła się uroczysta gala finałowa konkursu. Udział w gali wzięło przeszło 300 samorządowców z całej Polski. Statuetkę "Innowacyjny Samorząd" Serwisu Samorządowego PAP odebrała Joanna Fornalska – Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Jedlinie-Zdroju, która podczas gali reprezentowała Gminę. Projekt Gminy Jedlina-Zdrój, który został doceniony na tle 304 nadesłanych ze 181 jednostek samorządu terytorialnego projektów, nosił nazwę ,,Teleopieka - Bransoletka życia”.

Konkurs "Innowacyjny Samorząd" ma na celu promocję szeroko pojętych innowacji wdrażanych przez jednostki samorządu terytorialnego, opartych na nowoczesnych technologiach i nie tylko. Nadesłane projekty dotyczyły między innymi transportu, komunikacji, ekologii, nowoczesnych źródeł pozyskiwania energii, edukacji i sfery społecznej. Konkurs był objęty patronatem Ministerstwa Rozwoju, Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej i Ministerstwa Cyfryzacji.

Twoja reakcja na artykuł?

3
60%
Cieszy
2
40%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group