Sobota, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 4291
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Terminarz piłkarskiej klasy A

Wiadomości: REGION
Czwartek, 19 lipca 2012, 15:18
Aktualizacja: 15:23
Autor: PAW
Fot. PAW
OZPN Wałbrzych podał szczegółowy terminarz rozgrywek klasy A.

Kolejka: 1 w dniach 15-08-2012 - ŚRODA:

NYSA KŁACZYNA - BIAŁY ORZEŁ MIEROSZÓW 2012-08-15 17:00
ZDRÓJ JEDLINA ZDRÓJ - CUKROWNIK PSZENNO 2012-08-15 17:00
VICTORIA ŚWIEBODZICE - CZARNI WAMAG WAŁBRZYCH 2012-08-15 17:00
SUDETY DZIEĆMOROWICE - GÓRNIK Boguszów-Gorce 2012-08-15 17:00
GWAREK WAŁBRZYCH - ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH 2012-08-15 11:00
SKALNIK CZARNY BÓR - RAWA Boleścin 2012-08-15 17:00
VENUS NOWICE - GRANIT ROZTOKA 2012-08-15 17:00
ZIELONI MROWINY - WŁÓKNIARZ Głuszyca 2012-08-15 17:00

Kolejka: 2 w dniach 19-08-2012 - NIEDZIELA:

BIAŁY ORZEŁ MIEROSZÓW - WŁÓKNIARZ Głuszyca 2012-08-19 17:00
GRANIT ROZTOKA - ZIELONI MROWINY 2012-08-19 17:00
RAWA Boleścin - VENUS NOWICE 2012-08-19 17:00
ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH - SKALNIK CZARNY BÓR 2012-08-19 17:00
GÓRNIK Boguszów-Gorce - GWAREK WAŁBRZYCH 2012-08-19 17:00
CZARNI WAMAG WAŁBRZYCH - SUDETY DZIEĆMOROWICE 2012-08-29 17:00 ŚRODA
CUKROWNIK PSZENNO - VICTORIA ŚWIEBODZICE 2012-08-19 17:00
NYSA KŁACZYNA - ZDRÓJ JEDLINA ZDRÓJ 2012-08-19 17:00

Kolejka: 3 w dniach 26-08-2012 - NIEDZIELA:

ZDRÓJ JEDLINA ZDRÓJ - BIAŁY ORZEŁ MIEROSZÓW 2012-08-26 17:00
VICTORIA ŚWIEBODZICE - NYSA KŁACZYNA 2012-08-26 17:00
SUDETY DZIEĆMOROWICE - CUKROWNIK PSZENNO 2012-08-26 17:00
GWAREK WAŁBRZYCH - CZARNI WAMAG WAŁBRZYCH 2012-08-26 11:00
SKALNIK CZARNY BÓR - GÓRNIK Boguszów-Gorce 2012-08-26 17:00
VENUS NOWICE - ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH 2012-08-26 17:00
ZIELONI MROWINY - RAWA Boleścin 2012-08-26 17:00
WŁÓKNIARZ Głuszyca - GRANIT ROZTOKA 2012-08-26 17:00

Kolejka: 4 w dniach 02-09-2012- NIEDZIELA:

BIAŁY ORZEŁ MIEROSZÓW - GRANIT ROZTOKA 2012-09-02 16:00
RAWA Boleścin - WŁÓKNIARZ Głuszyca 2012-09-02 16:00
ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH - ZIELONI MROWINY 2012-09-02 16:00
GÓRNIK Boguszów-Gorce - VENUS NOWICE 2012-09-02 16:00
CZARNI WAMAG WAŁBRZYCH - SKALNIK CZARNY BÓR 2012-09-02 16:00
CUKROWNIK PSZENNO - GWAREK WAŁBRZYCH 2012-09-02 16:00
NYSA KŁACZYNA - SUDETY DZIEĆMOROWICE 2012-09-02 16:00
ZDRÓJ JEDLINA ZDRÓJ - VICTORIA ŚWIEBODZICE 2012-09-02 16:00

Kolejka: 5 w dniach 09-09-2012- NIEDZIELA:

VICTORIA ŚWIEBODZICE - BIAŁY ORZEŁ MIEROSZÓW 2012-09-09 16:00
SUDETY DZIEĆMOROWICE - ZDRÓJ JEDLINA ZDRÓJ 2012-09-09 16:00
GWAREK WAŁBRZYCH - NYSA KŁACZYNA 2012-09-09 11:00
SKALNIK CZARNY BÓR - CUKROWNIK PSZENNO 2012-09-09 16:00
VENUS NOWICE - CZARNI WAMAG WAŁBRZYCH 2012-09-09 16:00
ZIELONI MROWINY - GÓRNIK Boguszów-Gorce 2012-09-09 16:00
WŁÓKNIARZ Głuszyca - ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH 2012-09-09 16:00
GRANIT ROZTOKA - RAWA Boleścin 2012-09-09 16:00

Kolejka: 6 w dniach 16-09-2012- NIEDZIELA:

BIAŁY ORZEŁ MIEROSZÓW - RAWA Boleścin 2012-09-16 16:00
ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH - GRANIT ROZTOKA 2012-09-16 16:00
GÓRNIK Boguszów-Gorce - WŁÓKNIARZ Głuszyca 2012-09-16 16:00
CZARNI WAMAG WAŁBRZYCH - ZIELONI MROWINY 2012-09-16 16:00
CUKROWNIK PSZENNO - VENUS NOWICE 2012-09-16 16:00
NYSA KŁACZYNA - SKALNIK CZARNY BÓR 2012-09-16 16:00
ZDRÓJ JEDLINA ZDRÓJ - GWAREK WAŁBRZYCH 2012-09-16 16:00
VICTORIA ŚWIEBODZICE - SUDETY DZIEĆMOROWICE 2012-09-16 16:00

Kolejka: 7 w dniach 23-09-2012- NIEDZIELA:

SUDETY DZIEĆMOROWICE - BIAŁY ORZEŁ MIEROSZÓW 2012-09-23 16:00
GWAREK WAŁBRZYCH - VICTORIA ŚWIEBODZICE 2012-09-23 11:00
SKALNIK CZARNY BÓR - ZDRÓJ JEDLINA ZDRÓJ 2012-09-23 16:00
VENUS NOWICE - NYSA KŁACZYNA 2012-09-23 16:00
ZIELONI MROWINY - CUKROWNIK PSZENNO 2012-09-23 16:00
WŁÓKNIARZ Głuszyca - CZARNI WAMAG WAŁBRZYCH 2012-09-23 16:00
GRANIT ROZTOKA - GÓRNIK Boguszów-Gorce 2012-09-23 16:00
RAWA Boleścin - ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH 2012-09-23 16:00

Kolejka: 8 w dniach 30-09-2012- NIEDZIELA:

BIAŁY ORZEŁ MIEROSZÓW - ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH 2012-09-30 16:00
GÓRNIK Boguszów-Gorce - RAWA Boleścin 2012-09-30 16:00
CZARNI WAMAG WAŁBRZYCH - GRANIT ROZTOKA 2012-09-30 16:00
CUKROWNIK PSZENNO - WŁÓKNIARZ Głuszyca 2012-09-30 16:00
NYSA KŁACZYNA - ZIELONI MROWINY 2012-09-30 16:00
ZDRÓJ JEDLINA ZDRÓJ - VENUS NOWICE 2012-09-30 16:00
VICTORIA ŚWIEBODZICE - SKALNIK CZARNY BÓR 2012-09-30 16:00
SUDETY DZIEĆMOROWICE - GWAREK WAŁBRZYCH 2012-09-30 16:00

Kolejka: 9 w dniach 07-10-2012- NIEDZIELA:

GWAREK WAŁBRZYCH - BIAŁY ORZEŁ MIEROSZÓW 2012-10-07 11:00
SKALNIK CZARNY BÓR - SUDETY DZIEĆMOROWICE 2012-10-07 15:00
VENUS NOWICE - VICTORIA ŚWIEBODZICE 2012-10-07 15:00
ZIELONI MROWINY - ZDRÓJ JEDLINA ZDRÓJ 2012-10-07 15:00
WŁÓKNIARZ Głuszyca - NYSA KŁACZYNA 2012-10-07 15:00
GRANIT ROZTOKA - CUKROWNIK PSZENNO 2012-10-07 15:00
RAWA Boleścin - CZARNI WAMAG WAŁBRZYCH 2012-10-07 15:00
ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH - GÓRNIK Boguszów-Gorce 2012-10-07 15:00

Kolejka: 10 w dniach 14-10-2012- NIEDZIELA:

BIAŁY ORZEŁ MIEROSZÓW - GÓRNIK Boguszów-Gorce 2012-10-14 15:00
CZARNI WAMAG WAŁBRZYCH - ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH 2012-10-14 15:00
CUKROWNIK PSZENNO - RAWA Boleścin 2012-10-14 15:00
NYSA KŁACZYNA - GRANIT ROZTOKA 2012-10-14 15:00
ZDRÓJ JEDLINA ZDRÓJ - WŁÓKNIARZ Głuszyca 2012-10-14 15:00
VICTORIA ŚWIEBODZICE - ZIELONI MROWINY 2012-10-14 15:00
SUDETY DZIEĆMOROWICE - VENUS NOWICE 2012-10-14 15:00
GWAREK WAŁBRZYCH - SKALNIK CZARNY BÓR 2012-10-14 11:00

Kolejka: 11 w dniach 21-10-2012- NIEDZIELA:

SKALNIK CZARNY BÓR - BIAŁY ORZEŁ MIEROSZÓW 2012-10-21 15:00
VENUS NOWICE - GWAREK WAŁBRZYCH 2012-10-21 15:00
ZIELONI MROWINY - SUDETY DZIEĆMOROWICE 2012-10-21 15:00
WŁÓKNIARZ Głuszyca - VICTORIA ŚWIEBODZICE 2012-10-21 15:00
GRANIT ROZTOKA - ZDRÓJ JEDLINA ZDRÓJ 2012-10-21 15:00
RAWA Boleścin - NYSA KŁACZYNA 2012-10-21 15:00
ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH - CUKROWNIK PSZENNO 2012-10-21 15:00
GÓRNIK Boguszów-Gorce - CZARNI WAMAG WAŁBRZYCH 2012-10-21 15:00

Kolejka: 12 w dniach 28-10-2012- NIEDZIELA:

BIAŁY ORZEŁ MIEROSZÓW - CZARNI WAMAG WAŁBRZYCH 2012-10-28 14:00
CUKROWNIK PSZENNO - GÓRNIK Boguszów-Gorce 2012-10-28 14:00
NYSA KŁACZYNA - ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH 2012-10-28 14:00
ZDRÓJ JEDLINA ZDRÓJ - RAWA Boleścin 2012-10-28 14:00
VICTORIA ŚWIEBODZICE - GRANIT ROZTOKA 2012-10-28 14:00
SUDETY DZIEĆMOROWICE - WŁÓKNIARZ Głuszyca 2012-10-28 14:00
GWAREK WAŁBRZYCH - ZIELONI MROWINY 2012-10-28 11:00
SKALNIK CZARNY BÓR - VENUS NOWICE 2012-10-28 14:00

Kolejka: 13 w dniach 04-11-2012- NIEDZIELA:

VENUS NOWICE - BIAŁY ORZEŁ MIEROSZÓW 2012-11-04 14:00
ZIELONI MROWINY - SKALNIK CZARNY BÓR 2012-11-04 14:00
WŁÓKNIARZ Głuszyca - GWAREK WAŁBRZYCH 2012-11-04 14:00
GRANIT ROZTOKA - SUDETY DZIEĆMOROWICE 2012-11-04 14:00
RAWA Boleścin - VICTORIA ŚWIEBODZICE 2012-11-04 14:00
ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH - ZDRÓJ JEDLINA ZDRÓJ 2012-11-04 14:00
GÓRNIK Boguszów-Gorce - NYSA KŁACZYNA 2012-11-04 14:00
CZARNI WAMAG WAŁBRZYCH - CUKROWNIK PSZENNO 2012-11-04 14:00

Kolejka: 14 w dniach 11-11-2012- NIEDZIELA:

BIAŁY ORZEŁ MIEROSZÓW - CUKROWNIK PSZENNO 2012-11-11 14:00
NYSA KŁACZYNA - CZARNI WAMAG WAŁBRZYCH 2012-11-11 14:00
ZDRÓJ JEDLINA ZDRÓJ - GÓRNIK Boguszów-Gorce 2012-11-11 14:00
VICTORIA ŚWIEBODZICE - ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH 2012-11-11 14:00
SUDETY DZIEĆMOROWICE - RAWA Boleścin 2012-11-11 14:00
GWAREK WAŁBRZYCH - GRANIT ROZTOKA 2012-11-11 11:00
SKALNIK CZARNY BÓR - WŁÓKNIARZ Głuszyca 2012-11-11 14:00
VENUS NOWICE - ZIELONI MROWINY 2012-11-11 14:00

Kolejka: 15 w dniach 18-11-2012- NIEDZIELA:

ZIELONI MROWINY - BIAŁY ORZEŁ MIEROSZÓW 2012-11-18 13:30
WŁÓKNIARZ Głuszyca - VENUS NOWICE 2012-11-18 13:30
GRANIT ROZTOKA - SKALNIK CZARNY BÓR 2012-11-18 13:30
RAWA Boleścin - GWAREK WAŁBRZYCH 2012-11-18 13:30
ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH - SUDETY DZIEĆMOROWICE 2012-11-18 13:30
GÓRNIK Boguszów-Gorce - VICTORIA ŚWIEBODZICE 2012-11-18 13:30
CZARNI WAMAG WAŁBRZYCH - ZDRÓJ JEDLINA ZDRÓJ 2012-11-18 13:30
CUKROWNIK PSZENNO - NYSA KŁACZYNA 2012-11-18 13:30

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group