Wtorek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 3804
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Terminarze młodzieżowych lig terenowych

Wtorek, 5 stycznia 2010, 12:18
Aktualizacja: 12:41
Autor: ft
Młodzieżowe zespoły występujące w ligach terenowych rundę wiosenną rozpoczną w połowie kwietnia. Juniorzy Czarnych Wałbrzych oraz wszystkie wałbrzyskie ekipy młodzików zmagania wznowią 10 kwietnia. Dwa tygodnie później na zieloną murawę wyjdą trampkarze.

Terminarz terenowej ligi juniorów:
Kolejka 10 - 10 kwiecień 2010 r. - sobota
11:00 GRODNO Zagórze Śląskie - ZDRÓJ Jedlina Zdrój
11:00 CZARNI Wałbrzych - SUDETY Dziećmorowice
11:00 BIAŁY ORZEŁ Mieroszów - JOKER Jaczków
11:00 SZCZYT Boguszów - WŁÓKNIARZ Głuszyca
Kolejka 11 - 17 kwiecień 2010 r. - sobota
11:00 MKS II Szczawno Zdrój - GRODNO Zagórze Śląskie
13:00 WŁÓKNIARZ Głuszyca - BIAŁY ORZEŁ Mieroszów
11:00 JOKER Jaczków - CZARNI Wałbrzych
11:00 SUDETY Dziećmorowice - ZDRÓJ Jedlina Zdrój
Kolejka 12 - 24 kwiecień 2010 r. - sobota
11:00 GRODNO Zagórze Śląskie - SUDETY Dziećmorowice
11:00 ZDRÓJ Jedlina Zdrój - JOKER Jaczków
11:00 CZARNI Wałbrzych - WŁÓKNIARZ Głuszyca
13:00 SZCZYT Boguszów - MKS II Szczawno Zdrój
Kolejka 13 - 1 maj 2010 r. - sobota
11:00 SZCZYT Boguszów - GRODNO Zagórze Śląskie
11:00 MKS II Szczawno Zdrój - BIAŁY ORZEŁ Mieroszów
11:00 WŁÓKNIARZ Głuszyca - ZDRÓJ Jedlina Zdrój
11:00 JOKER Jaczków - SUDETY Dziećmorowice
Kolejka 14 - 8 maj 2010 r. - sobota
11:00 GRODNO Zagórze Śląskie - JOKER Jaczków
11:00 SUDETY Dziećmorowice - WŁÓKNIARZ Głuszyca
11:00 CZARNI Wałbrzych - MKS II Szczawno Zdrój
11:00 BIAŁY ORZEŁ Mieroszów - SZCZYT Boguszów
Kolejka 15 - 15 maj 2010 r. - sobota
13:00 BIAŁY ORZEŁ Mieroszów - GRODNO Zagórze Śląskie
13:00 SZCZYT Boguszów - CZARNI Wałbrzych
13:00 MKS II Szczawno Zdrój - ZDRÓJ Jedlina Zdrój
13:00 WŁÓKNIARZ Głuszyca - JOKER Jaczków
Kolejka 16 - 22 maj 2010 r. - sobota
11:00 GRODNO Zagórze Śląskie - WŁÓKNIARZ Głuszyca
11:00 SUDETY Dziećmorowice - MKS II Szczawno Zdrój
11:00 ZDRÓJ Jedlina Zdrój - SZCZYT Boguszów
11:00 CZARNI Wałbrzych - BIAŁY ORZEŁ Mieroszów
Kolejka 17 - 29 maj 2010 r. - sobota
11:00 CZARNI Wałbrzych - GRODNO Zagórze Śląskie
11:00 BIAŁY ORZEŁ Mieroszów - ZDRÓJ Jedlina Zdrój
11:00 SZCZYT Boguszów - SUDETY Dziećmorowice
11:00 MKS II Szczawno Zdrój - JOKER Jaczków
Kolejka 18 - 5 czerwiec 2010 r. - sobota
11:00 WŁÓKNIARZ Głuszyca - MKS II Szczawno Zdrój
11:00 JOKER Jaczków - SZCZYT Boguszów
11:00 SUDETY Dziećmorowice - BIAŁY ORZEŁ Mieroszów
11:00 CZARNI Wałbrzych - ZDRÓJ Jedlina Zdrój

Terminarz terenowej ligi trampkarzy:
Kolejka 8 - 24 kwiecień 2010 r. - sobota
11:00 ZAGŁĘBIE Wałbrzych - Szczyt Boguszów
11:00 GÓRNIK Gorce - CZARNI Wałbrzych
11:00 PODGÓRZE Wałbrzych - JUVENTUR Wałbrzych
Kolejka 9 - 1 maj 2010 r. - sobota
11:00 PODGÓRZE Wałbrzych - ZAGŁĘBIE Wałbrzych
15:00 JUVENTUR Wałbrzych - GÓRNIK Gorce
11:00 SKALNIK Czarny Bór - Szczyt Boguszów
Kolejka 10 - 8 maj 2010 r. - sobota
11:00 ZAGŁĘBIE Wałbrzych - SKALNIK Czarny Bór
11:00 Szczyt Boguszów - CZARNI Wałbrzych
11:00 GÓRNIK Gorce - PODGÓRZE Wałbrzych
Kolejka 11 - 15 maj 2010 r. - sobota
11:00 GÓRNIK Gorce - ZAGŁĘBIE Wałbrzych
13:00 JUVENTUR Wałbrzych - Szczyt Boguszów
11:00 CZARNI Wałbrzych - SKALNIK Czarny Bór
Kolejka 12 - 22 maj 2010 r. - sobota
11:00 ZAGŁĘBIE Wałbrzych - CZARNI Wałbrzych
11:00 SKALNIK Czarny Bór - JUVENTUR Wałbrzych
13:00 Szczyt Boguszów - PODGÓRZE Wałbrzych
Kolejka 13 - 29 maj 2010 r. - sobota
11:00 GÓRNIK Gorce - Szczyt Boguszów
11:00 PODGÓRZE Wałbrzych - SKALNIK Czarny Bór
11:00 JUVENTUR Wałbrzych - CZARNI Wałbrzych
Kolejka 14 - 5 czerwiec 2010 r. - sobota
11:00 ZAGŁĘBIE Wałbrzych - JUVENTUR Wałbrzych
13:30 CZARNI Wałbrzych - PODGÓRZE Wałbrzych
11:00 SKALNIK Czarny Bór - GÓRNIK Gorce

Terminarz terenowej ligi młodzików:
Kolejka 12 - 10 kwiecień 2010 r. - sobota
11:00 JUVENTUR Wałbrzych - SZCZYT Boguszów
11:00 MKS Szczawno Zdrój - GWAREK Wałbrzych
11:00 GÓRNIK II Wałbrzych - WŁÓKNIARZ Głuszyca
13:00 GÓRNIK III Wałbrzych - GÓRNIK NM I Wałbrzych
13:00 OLIMPIJCZYK Wałbrzych - GÓRNIK NM II Wałbrzych
11:00 VICTORIA Wałbrzych - BASZTA Wałbrzych
Kolejka 13 - 17 kwiecień 2010 r. - sobota
11:00 VICTORIA Wałbrzych - JUVENTUR Wałbrzych
11:00 BASZTA Wałbrzych - OLIMPIJCZYK Wałbrzych
11:00 GÓRNIK NM II Wałbrzych - GÓRNIK III Wałbrzych
13:00 GÓRNIK NM I Wałbrzych - GÓRNIK II Wałbrzych
11:00 WŁÓKNIARZ Głuszyca - MKS Szczawno Zdrój
11:00 GWAREK Wałbrzych - SZCZYT Boguszów
Kolejka 14 - 24 kwiecień 2010 r. - sobota
11:00 JUVENTUR Wałbrzych - GWAREK Wałbrzych
11:00 SZCZYT Boguszów - WŁÓKNIARZ Głuszyca
11:00 MKS Szczawno Zdrój - GÓRNIK NM I Wałbrzych
11:00 GÓRNIK II Wałbrzych - GÓRNIK NM II Wałbrzych
13:00 GÓRNIK III Wałbrzych - BASZTA Wałbrzych
13:00 OLIMPIJCZYK Wałbrzych - VICTORIA Wałbrzych
Kolejka 15 - 1 maj 2010 r. - sobota
11:00 OLIMPIJCZYK Wałbrzych - JUVENTUR Wałbrzych
11:00 VICTORIA Wałbrzych - GÓRNIK III Wałbrzych
13:00 BASZTA Wałbrzych - GÓRNIK II Wałbrzych
11:00 GÓRNIK NM II Wałbrzych - MKS Szczawno Zdrój
13:00 GÓRNIK NM I Wałbrzych - SZCZYT Boguszów
11:00 GWAREK Wałbrzych - WŁÓKNIARZ Głuszyca
Kolejka 16 - 5 maj 2010 r. - środa
17:00 JUVENTUR Wałbrzych - WŁÓKNIARZ Głuszyca
17:00 GWAREK Wałbrzych - GÓRNIK NM I Wałbrzych
17:00 SZCZYT Boguszów - GÓRNIK NM II Wałbrzych
17:00 MKS Szczawno Zdrój - BASZTA Wałbrzych
15:30 GÓRNIK II Wałbrzych - VICTORIA Wałbrzych
17:30 GÓRNIK III Wałbrzych - OLIMPIJCZYK Wałbrzych
Kolejka 17 - 8 maj 2010 r. - sobota
11:00 GÓRNIK III Wałbrzych - JUVENTUR Wałbrzych
13:00 OLIMPIJCZYK Wałbrzych - GÓRNIK II Wałbrzych
11:00 VICTORIA Wałbrzych - MKS Szczawno Zdrój
11:00 BASZTA Wałbrzych - SZCZYT Boguszów
11:00 GÓRNIK NM II Wałbrzych - GWAREK Wałbrzych
13:00 GÓRNIK NM I Wałbrzych - WŁÓKNIARZ Głuszyca
Kolejka 18 - 15 maj 2010 r. - sobota
11:00 JUVENTUR Wałbrzych - GÓRNIK NM I Wałbrzych
11:00 WŁÓKNIARZ Głuszyca - GÓRNIK NM II Wałbrzych
11:00 GWAREK Wałbrzych - BASZTA Wałbrzych
11:00 SZCZYT Boguszów - VICTORIA Wałbrzych
11:00 MKS Szczawno Zdrój - OLIMPIJCZYK Wałbrzych
11:00 GÓRNIK II Wałbrzych - GÓRNIK III Wałbrzych
Kolejka 19 - 19 maj 2010 r. - środa
15:30 GÓRNIK II Wałbrzych - JUVENTUR Wałbrzych
17:30 GÓRNIK III Wałbrzych - MKS Szczawno Zdrój
17:30 OLIMPIJCZYK Wałbrzych - SZCZYT Boguszów
17:00 VICTORIA Wałbrzych - GWAREK Wałbrzych
15:30 BASZTA Wałbrzych - WŁÓKNIARZ Głuszyca
17:00 GÓRNIK NM II Wałbrzych - GÓRNIK NM I Wałbrzych
Kolejka 20 - 22 maj 2010 r. - sobota
11:00 JUVENTUR Wałbrzych - GÓRNIK NM II Wałbrzych
11:00 GÓRNIK NM I Wałbrzych - BASZTA Wałbrzych
11:00 WŁÓKNIARZ Głuszyca - VICTORIA Wałbrzych
11:00 GWAREK Wałbrzych - OLIMPIJCZYK Wałbrzych
11:00 SZCZYT Boguszów - GÓRNIK III Wałbrzych
11:00 MKS Szczawno Zdrój - GÓRNIK II Wałbrzych
Kolejka 21 - 29 maj 2010 r. - sobota
13:30 MKS Szczawno Zdrój - JUVENTUR Wałbrzych
13:00 GÓRNIK II Wałbrzych - SZCZYT Boguszów
11:00 GÓRNIK III Wałbrzych - GWAREK Wałbrzych
11:00 OLIMPIJCZYK Wałbrzych - WŁÓKNIARZ Głuszyca
13:00 VICTORIA Wałbrzych - GÓRNIK NM I Wałbrzych
13:00 BASZTA Wałbrzych - GÓRNIK NM II Wałbrzych
Kolejka 22 - 5 czerwiec 2010 r. - sobota
13:00 JUVENTUR Wałbrzych - BASZTA Wałbrzych
11:00 GÓRNIK NM II Wałbrzych - VICTORIA Wałbrzych
13:00 GÓRNIK NM I Wałbrzych - OLIMPIJCZYK Wałbrzych
13:30 WŁÓKNIARZ Głuszyca - GÓRNIK III Wałbrzych
13:00 GWAREK Wałbrzych - GÓRNIK II Wałbrzych
13:00 SZCZYT Boguszów - MKS Szczawno Zdrój

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group